İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkese Bedava 30 Dolar

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet yanlış duymadınız....Herkese bedava 30 Dolar

Nasıl oluyor bu bedava 30 dolar hemen anlatayım arkadaşlar.

Lantern Tech Valley Limited Şirketinin (Şirketi googlede araştırabilirsiniz) Yeni kurduğu bir yatırım sitesi bu aslında. Birnevi bir HYIP sitesi aslında. Ama şirket gerçekten güçlü ve silikon vadisi zengini bir şirket. Bunu ben demiyorum bu arada google da şirketle ilgili bilgiler mevcut.

Sisteme üye olduğunuzda diğer HYIP siteleri gibi sizden hemen yatırım yapmanızı istemiyor. Size 30 Dolar veriyor yatırım yapmanız için.

İlk Plan Doubler Plan:
Bu plan bu yeni sitede genellikle herkesin kullandığı plan. Çünkü Site zaten 30 Dolar hediye veriyor. Plan 90 günlük, günde size %2,2 ödeme yapıyor. Yani doksan günde 60 Dolar kazanmış oluyorsunuz.

İkinci Plan AdClick Plan:
Bu planda Başta 20 Dolar yatırım yapıyorsunuz. Plan 50 günlük ve günde %3 kazandırıyor. 50 günün sonunda 30 Dolar Kazancınız oluyor. Bu planda ödemeler instant yani anında yapılıyor. Ayrıca bu planda size günlük çeşitli kazancınızı arttırıcı işler veriyor. Bu işleri yaparsanız ek olarak gelir sağlıyorsunuz. Ama bu işleri yapma zorunluluğunuz yok. Yapmasanızda 50 günün sonunda 30 Dolar kazancınız oluyor.

]Üçüncü Plan Bitmining Plan:
Bu plan başta 500 Dolar yatırım istiyor. O yuzden burada anlatmayacağım. Ama illede öğrenmek isteyen olursa pm atın anlatırım planı.

Minimum ödeme 0,2 dolar arkadaşlar yani bedava aldığınız 30 dolarla yatırım yaparak hergün ödeme isteyebilirsiniz.

Ödeme İşlemcileri

Egopay,Perfect money,Payeer,Okpay

Refli Link :ehule

Refsiz Link:sinir:

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biliyorum. uzun zamandır kullanıyorum. hiç aksatmıyor. instant (anında) ödeme

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Evet yanlış duymadınız....Herkese bedava 30 Dolar

Nasıl oluyor bu bedava 30 dolar hemen anlatayım arkadaşlar.

Lantern Tech Valley Limited Şirketinin (Şirketi googlede araştırabilirsiniz) Yeni kurduğu bir yatırım sitesi bu aslında. Birnevi bir HYIP sitesi aslında. Ama şirket gerçekten güçlü ve silikon vadisi zengini bir şirket. Bunu ben demiyorum bu arada google da şirketle ilgili bilgiler mevcut.

Sisteme üye olduğunuzda diğer HYIP siteleri gibi sizden hemen yatırım yapmanızı istemiyor. Size 30 Dolar veriyor yatırım yapmanız için.

İlk Plan Doubler Plan:
Bu plan bu yeni sitede genellikle herkesin kullandığı plan. Çünkü Site zaten 30 Dolar hediye veriyor. Plan 90 günlük, günde size %2,2 ödeme yapıyor. Yani doksan günde 60 Dolar kazanmış oluyorsunuz.

İkinci Plan AdClick Plan:
Bu planda Başta 20 Dolar yatırım yapıyorsunuz. Plan 50 günlük ve günde %3 kazandırıyor. 50 günün sonunda 30 Dolar Kazancınız oluyor. Bu planda ödemeler instant yani anında yapılıyor. Ayrıca bu planda size günlük çeşitli kazancınızı arttırıcı işler veriyor. Bu işleri yaparsanız ek olarak gelir sağlıyorsunuz. Ama bu işleri yapma zorunluluğunuz yok. Yapmasanızda 50 günün sonunda 30 Dolar kazancınız oluyor.

]Üçüncü Plan Bitmining Plan:
Bu plan başta 500 Dolar yatırım istiyor. O yuzden burada anlatmayacağım. Ama illede öğrenmek isteyen olursa pm atın anlatırım planı.

Minimum ödeme 0,2 dolar arkadaşlar yani bedava aldığınız 30 dolarla yatırım yaparak hergün ödeme isteyebilirsiniz.

Ödeme İşlemcileri

Egopay,Perfect money,Payeer,Okpay

Refli Link :ehule

Refsiz Link:sinir:

Ödemeleri günlük mü yapıyor yoksa 90 gün sonra mı %2,2 günlük ödüyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5