İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkese destek için...

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Türkiye’de internet denilince akla facebook haber siteleri ve her türlü alışverişin yapılabildiği siteler geliyor.Ve bu tür sitelerin değerleri milyon hatta milyar dolarlarla ölçülüyor.Peki internette kendi çabası ile bir şeyler yapmaya çalışan girişimcilerin hali ne durumda.Hepsi google adsense gibi adaletsiz bir sistem ile tık başına para kazanma derdin de.Yani artıkları topluyor…
Neden Türkiye’den dünya’da ses getiren projeler çıkmasın…Amacım iyinet forum üyelerinden bu konu hakkında neler yapılabilir konusunda fikirlerini paylaşması.Ayrıca bu fikirleri kendi internet sitemde yayınlayıp bir kamuoyu oluşturmak…Eğer bu konuda bir etki yaratılabilirse belki devletten veya özel sektörden sitelere destekler sağlanabilir sadece üşenmemek gerek bence…
Bunca verilen emeğe yazık paraya yazık
Bu konuda ki görüşlerinizi mail adresime atabilirsiniz:[email protected]
Ayrıca site adresim imzamda mevcut

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben devlerle çalışmak istemiyorum açıkçası, seo kasarım backlink kasarım, index kasarım pr kasarım, o siteyi üst sıralara çıkartırım, aylık 1000 liraya kadar reklam alımı sağlayabilirim, biz küçükler için proje yoktur. sadece proje bu, yap. Tutarsa zaten senin sitene reklam vermeyi isteyen çok kişi olacaktır. Bakınız ekşi. eskiden neydi şimdi ney, bu sektörde sabrın ve paran varsa imparatorsun. gerisi boş

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Senin için baya uzun bir yazı yazmıştım siten hakkında ama kilitlenmişti o konun galiba yöneticiler tarafından, aynı konuyu bikaç defa yazdığın içindi galiba.

O mesajı bulabilirsen oku, olmazsa tekrar yazarım burdan, neleri değiştirmen gerektiği konusunda.

İnternette layığıyla iş yapanlar azınlıkta iken, çoğunluk boş içerikli ve klon siteler açarken, tabiki facebook ve haber siteleri götürür malı. Marka olmadıktan sonra kim sana niye güvensin.

Fikrin varsa yayınla burada, yada kendi sitende.

Onun haricinde orjinal fikri olan buraya gelipte sana vermez, al kardeş yaz bunları sitende diye. Konuyu niye açtığını anlamadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5