İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkese ücretsiz .tk alan adı tescil hizmeti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Çok iyi bir proje, alan adları ne kadar sürede aktif oluyor müşterilerim için haftada 40-50 tane bulan .tk alan adı kayıt edebilirim sizden detaylı bir özel mesaj gönderirmisiniz bana ?

ReBeLLiouS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet okudum şu an bir tane onayladım ve maile gönderdim, fakat gelinlik.tk alan adi alınamaz olduğu için bildirim maili atmıyorum bu tür domainler için...

ReBeLLiouS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
buyukbeden.tk uygun google'a yönlendirdim yoğunluktan maile giremiyoru, kim istekde bulunduysa pm atsın üyelik bilgilerini göndereyim...

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Bu hizmetin için çok teşekkürler ama bu linke tıklayıp kayıt olduktan sonra da alınabilir..
Ve şunu da belirteyim; bazen sorun yaşayabilirsiniz (.tk domainler ile).. :)

ReBeLLiouS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Proxyden girebilenler kendide alabilir evet, çoğu arkadaş giremediği için ya da hesapları olmadığı için bunun gibi sıkıntılar yaşadığı için ben sizler için zevkle tescil edip mail adreslerinize gönderiyorum...

ReBeLLiouS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu konuda ki ogunluktan maile giremedim, en geç 2 saate kadar herkesin bilgilerini göndermiş olacağım arkadaşlar merak etmeyiniz...

Sezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Iyide Domain Whoisuna bakinca orda Dot.TK Free DOmain yazar yani kendi Bilgilerin yazmaz buda gercek Domain anlamina gelmez ama eger öyle degilse PM alabilirmiyim bi Detayli?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5