İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkesin Aradığı PHP İlahi Dinleme Scripti

apocanhi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar herkesin arayıp bulamadığı bulsa dahi pahalıya satılan çok güzel bir scripti satmaya karar verdim scripti kendim yazmadım kendime ait değil ama yapımcısıda yok ortalarda herkes sattığı için bende satmak istedim çünkü kendimde ücretli satın aldım. Konuyu baltalamayalım eğer hatam varsa ve bu tür scriptlerin satışı burda yasaksa engellenebilir kusura bakmayın.

Scriptin fiyatı : 30 lira ve 10 adet satılacaktır ayrıca hostingde ücretsiz 100 MB Hosting veriyorum host bir yıl geçerlidir ve asla kapatılmayacaktır onun garantisini vereyim öncelikle.

Script DEMO Adresi : http://www.ilahiezgidinle.com

Script Özellikleri : İçersinde bot yoktur müzikleri veya ilahileri kendiniz ekliyorsunuz açık kaynaklı olduğu için ister bot eklersiniz müzikleri öyle eklersiniz isterseniz manuel olarak eklersiniz. Sef link yapısına sahip olduğu için kolay index alır ve üst sıralara kolaylıkla çıkabilirsiniz. Herhangi bir açığı yoktur piyasadaki çoğu ilahi sitesi ve müzik sitesi bu scripti kullanıyor . . .

İletişim Skype : afionlu

Ekleyin görüşelim eğer istenirse skype üzerinden telefonla görüşebiliriz . . .

Lütfen KONUYU BALTALAMAYIN Sorun veya sıkıntı varsa konuya yazın düzenlerim veya silinir konu.

ÖDEME Yöntemleri : PAYPAL, POSTA ÇEKİ ve AKBANK Eft veye Havale Kabul Ediyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5