İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkesin Sitesine Bedava Sms Veriyorum

H

hikayebul

Misafir
Süpersin sempatix !

Benim bir sorum var,bu servis ne kadar daha kullanilir bilen varmi?

MasterofDeath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar scripti biraz daha gelistirdim isteyen olursa bunu da verebilirim saygılar

http://www.legalparaturk.com/sms
Tabi trafik limitim acılıp service unavaliable yazısından test edebilirseniz :( cok kotu oldu 2 gundur sunucum.Sorun yasıyorum acil yardım!!!

Bilgi paylasıldıkca buyur!!

B

besiktaslim

Misafir
arkadaşlar gerçekten güzel bişey ama bende onay kodu resmi çıkmamaya başladı :)

geldi şimdi ama 1 dk gecikmeli bakalım bu servs ne kadar dayanacak ;)
güzel

MasterofDeath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dayanır merak etme nokia sagolsun.Aldıgımız telefonlara saysınlar hehe

B

besiktaslim

Misafir
çok acı yaw hemen bilgisayar programını yapıyım dedim cdrom bozüldu galiba atacla can kurtaran deliğinden :D açtım kapağını bakalım bu akşam kurabilirsem siteleriniz içinde özelleştirilebilen bişey yapmak istiyorum....

tabi bendende ufaccık bi reklam düşünmüştüm :)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MasterofDeath' Alıntı:
Arkadaslar scripti biraz daha gelistirdim isteyen olursa bunu da verebilirim saygılar

Tabi trafik limitim acılıp service unavaliable yazısından test edebilirseniz :( cok kotu oldu 2 gundur sunucum.Sorun yasıyorum acil yardım!!!

saaol dostum

bizde düzelttik

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben burda yayınlanmadan önce gönderilen yerlerden çözüp kendim bi script düzenledim ,
ama benim mesajlarımda gönderen 21070000 görünüyor sizin scripti kullanınca gönderen 100 yazıyor. Bu fark neden acaba ?

MasterofDeath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazen benim scriptte numara degisiyor.Sanırım bu nokia'nın sisteminden kaynaklanıyor.Otomatik olarak gonderme bekleme barı koydum.Sistem sms'in gonderilmesinde hata olmamasını saglıyor boylece

W

WebTicaret

Misafir
MasterofDeath' Alıntı:

Arkadasim, bana bu gelistirdigin servisini yollayabilirmisin ?? cok hos olmus, ellerine saglik simdiden ..

S

Senbul

Misafir
İki dosya linkide suanda calısmıyor.Baya yuklenme oldu herhale ben indiremedim :(

S

SempatiX

Misafir
Rica ederim arkadaslar... Eger bu forum bir bilgi paylasim formu ise birseyleri paylasmamiz gerekir... Bende bu su var diye hava atmak degil... Neyse yardimci olabildiysem ne mutlu bana... Hayirli olsun hepinize... Ayrica tesekkür etmeyi unutmayan arkadaslarada benden tesekkürler ;)

H

hergele555

Misafir
Sempatix gibilerin nesli tükendi diye biliyordum ben. Saol eywallah :) )

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki bu sms ler hangi servis üzerinden gönderiliyor ?? ilegal mi ?

S

SempatiX

Misafir
wdsglobal.com'un nokia için verdigi servis üzerinden çalisiyor... Eee tabiki adamalr gelin atin demiyor ama yasak oldugunuda bir yerlerde yazdikalrini görmedim... Sonuc olarak biz o adamalrin sitesine form u action liyoruz :) Yani onlarin sitesinden gönderilmis oluyor yine :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum bence hiç iyi yapmıyorsun bu sms artışı araştırılıp bu ilegal servisi kullanan kişiler ve sitesinde yayaın yapanalara yasal işlem başlatılır bilginiz olsun derim..

bendece bu tür işlere girişmeyin derim.. sonuçta benim bilgiğim nokia bu servisini turlcell.com.tr karşılıyor anlaşmalı..

S

SempatiX

Misafir
Hayir turkcell degil yabanci bir firma burasi... Evet artis olacagi dogaldir ama kalkip bizle ugrasmazda acigini kapatirlar sadece... Çünkü onlarda sitelerinde nsms gönderimi yaptirtiyorlar bizde kendi sitemizden onlarin sitesine action latiyoruz... Olay bundan ibaret...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ben kurmuyorum ama
paylaşımın için teşekkür ederim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi