İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkesin Twitter Paneli Olsun Kampanyası (Yanlızca 5 TL)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiginaksu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin scriptin ***** script internette beleş dagıtıyor :D

KONUDA BİLGİLENDİRME VAR !!! :tili

NOT ; Script internet üzerinden ÜCRETSİZ alınmış bir scriptir , ancak kendimce geliştirilmiş halidir. İnternetten indirdiğiniz scriptlerde callback veya connect hatası alabilirsiniz , bu sorunlar kendimce çözülmüştür.

Sevenm

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
KONUDA BİLGİLENDİRME VAR !!! :tili

NOT ; Script internet üzerinden ÜCRETSİZ alınmış bir scriptir , ancak kendimce geliştirilmiş halidir. İnternetten indirdiğiniz scriptlerde callback veya connect hatası alabilirsiniz , bu sorunlar kendimce çözülmüştür.

Scriptin arka planını değiştirerek scripti siz mi geliştirmiş oluyorsunuz?
Bu scriptin asıl sahibi: Mustafa MAŞA dır.
R10 da az araştırın kendisini. konu linkinizi kendisine bildirdim yazdığımı görünce gerekli işlemleri başlatıcaktır..
5 TL için canınız yanmasın

Kodlar mustafa masa ya aittir script tamamen mTweet halinden çıkartılmış isimsiz adsız free temaya göre uyarlanmıştır.

Emin olun bendede sTwity, mTweet var. fakat bu scriptin kodlayıcıları üniversite okuyor.

Ve ekmek parasını çıkarmak için bu scriptleri yazıyor sizde bunları 5 10 liradan satarak ekmek kazanmaya çalışıyorsunuz. çok yazık iyi günler dilerim.

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretsiz bir panele yalnızca yeni bir tasarım giydirerek satış yapmanın doğru olmadığı kanısındayım. Kendiniz kodlamış ve bir tasarım giydirmiş olsaydınız bir şey diyemezdik. Satışınızı durdurmuşsunuz konunuzu kilitliyorum. Lütfen kurallara uyup forum içerisinde tartışmayalım ve başka forum linklerini açıkça yayınlamayalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5