İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkez Adsense Sahibi Olacak % 95( Blogger İçin:)

byfatsa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense Hesabı Olmayan Kalmayacak :)
adsense.png

Merhaba Arkadaşlar

Kısaca kendımden bahsedeyim. Adım Burhan.19 yaşındayım. Odtü de Bilgisayar Öğretmenliği okuyorum..
Adsense almak için 2 aydır uğraşıyordum.Yok özgün yazı gir 2 hafta boyunca yok şunu yok bunu yapla geçti.Sonunda youtube ile adsense alınacağını alınan adsensin sitelerede uygulanacağını öğrendim. Hemen işleme koyuldum ve 1 gün içinde adsense sahibi oldum.Size burada Youtube sayesinde nasıl kolay bir şekilde adsense hesabı alınır onu anlatacağım.Şuana kadar 20 den fazla hesap alıp sahibine teslim ettim.Başarı oranım %100 .Burda ise size balığı vermeyeceğim . Tam aksine size balık tutmayı öğreteceğim.Öğrettiğim yöntem sayesinde sizinde bir adsense hesabınız olacak.

Kendi yazdığım ebook sayesinde sizinde adsense hesabınız olacak.
İlk 5 Arkadaşa referans olmaları için sadece 10 TL. Normal fiyatı 20 TL dir.
Ebook ilgili detaylı bilgi istiyorsanız pm gönderin :) %100 Destek sağlanacaktır.

Forum dışındakiler banaburdan ulaşabilirler:
[email protected]
https://www.facebook.com/52Fatsali

Bloggerda pin geliyor.Fakat adsense hesabınızdaki para 10$ geçmesi gerekiyo
r. Hesabınız 10 dolar üstü olunca banka bilgileri vs. istiyor yazıyorsunuz sonra bankaya küçük bir miktar para geliyor bu miktarı da yazıyorsunuz onaylıyor ve adresini giriyorsun pinde 30-40 gün içinde geliyor:)

ÖDeme Yolu:MİSLİ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5