İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkezi Mastercard sahibi yapıyoruz..

hazret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar;

Başlıktanda Anlayacağınız Gibi Herkezi Master Kart Sahibi Yapıyorum..

Bundan Sonra Paypal Onayınızı Kendiniz yapacaksınız Harcamalarınızı Kendi kartınız ile yapıcaksınız..

Kartımız Kişiye özeldir..

Alıcak olan herkezin bir adet kart numarası .

Kendine Özel istediği zaman Kendi Panelinden Değişebileceği Şifresi.

Kartın en büyük özelliği bekleme senet sepet vs olmaması ..

Kart Yükle Harca sisteminde çalışmaktadır..

Kart Bedeli 60 Türk Lirasıdır... İLK 5 KİŞİYE 50 TL DEN VERİLECEKTİR.

60 liralık bedelin 23 lirası kartı aldığınızda kartın icindeki başkangıc parası olucaktır.

Yani böyle bir karta sahip olmanın bedeli gecici bir süreliğine 37 türk lirasıdır...

Forumda Güvenli olan bir moderatör veya itraderi yüksek olması birşey ifade etmez.. bir üye ye bedelsiz olarak sağlayacağım bu sizlerin belirlediği birisi olsun.. ( Güvenirlik Acısından .. )

Sistem ingilterede Kredi kartı olmayan kişiler icin yükle harca master karttır dünyanın her yerinde master kartın gectiği her yerde kart gecmektedir.

online işlemlerinizi güvenli bir hale getirecek olan bu fırsatı kacırmayın ..

Kartım benim cebimde Dursun diyenlerede posta bedeli karşılığında kartını göndereceğim..

Karta para yükleme yi benim aracılığım ile kolayve güvenilir birşekilde hızlıca yapabileceksiniz..

Çalıştığım bankalar : Yapıkredi, ingbank.
Banka Harici Ödeme Yolları: Paypal, Western union, Money Gram,

Güvenirlik Açısından elden ödemek isteyenler istanbul/B.Çekmece evime ödeme yapabilirler.. ( Büyük Rakamlar İçin Ödemeyi yapabilirler. böylelikle Güvenirlik Kazanmış Oluruz.)

Elinize Ulaşıcak Olan Kart Alttaki Gibidir..

dsc02704o.jpg

dsc02705kc.jpg

dsc02706r.jpg

dsc02707y.jpg

dsc02709gp.jpg

dsc02710l.jpg

dsc02711e.jpg

Uzun Lafın Kısası Söz Sizlerde

İletişim bilgilerim : Msn : [email protected] , [email protected]

Skaype : hazret.ozturk

R10 Net'teki Konu Linkim

hazret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücretsiz deneyebilirmiyim?

kredi kartı gibide kullanabiliyormuyuz?

kart master kart özelliğini taşır .kredi kartının tüm özelliklerini taşır ( bankaya bağlı olmadığı icin taksit yapmaz unutmayın taksit kredi kartı değil banka özelliğidir.)

hazret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
shoptan aldığım fişi veririm sana

arkadaşım deli sacması sorular sormayın... script satın aldığınız kişilerden yada paypal verified yaptığınız kişilerden makbuzmu istiyorsunuz..

bu tarz sorular ile konuyu baltalamayın.. kart ingilterede satılan ve tüm dünyada kullanıla bilen yasal bir karttır. üzerinde görüceğiniz gibi mastercard logosu mevcuttur.

saygılar
hazret öztürk

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5