İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkezin websaitesi olsun..

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
123mp3' Alıntı:
muhahahahmuahah
abi gülüyorum. Bu eleman süper geyik yapıyor. muhahah. Aslında 3-5 kuruşta gözü yok arkadşın, daha fazla parada gözü var.:D Adam daha host sitesini hazırlamamış gelmniş bize host kakalıcak. Acaba uygun bi template mi bulamadı. Bende var verem. muahahhamaahha:D Ya forum.iyinet.com a üyeliği davetiyeli yapsak olmazmı sayın admin. Herkes üye olmasın! Alakasız adamlar gelip reklamlarını yapıyor.

tabi tabi doğru söylüyosun yağ çekenlere modluk filan verilse dimi.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz yazmaya devam edin arkamdan cevap veremeyince kaçtıda demeyin ben topluca cevap vercem merak etmeyin.. Tabi admin banlamazsa..

E

EnigmaTR

Misafir
x-treme' Alıntı:
haklısın galiba bu kadar kıyamet kopacağını bilsem a. q.

işte kilit kelime bu :D bu nedir ya? ayıp ayıp...
ya kardeş...e çüş yani....harbiden çüş..
bu edebiyat ile neyi nasıl satacaksın anlamadım..
daha fazla komik duruma düşmeden sussan iyi olacak..

C

c4®

Misafir
Bu mesajlar gırgır amaçla atılmış olup , amaç iyinet kullanıcılarının 1 nebze olsada gülmesini sağlamaktır.
Diye bir mesaj bekliyoruz , arkadaştan herhalde en yakın zamanda post eder buraya.

C

cappytoi

Misafir
arkadaşlar gazzin.com'dan bir hesaplama yaptım:

7500MB/25MB == 300 tane satsak ayda 300*5=1500YTL-15YTL=1485 YTL karımız oluyor.

arkadaş hala kazıkçı değilim üç beş kuruş mu kazanırım diyor yoksa ben mi yanlış okuyorum gecenin bu vaktinde...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
kamera nerede? nereye el sallıyoruz?

sadece robotlar günde 75-125 mb arası bw yemekte en kötü sitelerde

W

w0w

Misafir
25 MB alan 100 MB BW ayda 5 YTL
120 gb lık bi makina alsak 25 mb a bölsek 120000mb /25 mb = 4800 * 5 ytl = 24bin ytl :) gerisini sen düşün dostum.. Ha bu arada bu bahsettiğim makina aylık 165 dolar :D 120 gb alan 10.000gb bw onların sanırım seninki kadar ticari zekası ve insanlara iyi niyetli yaklaşımı yok :eek:

S

sfenx

Misafir
Yaw Arkadaşlar BEn okumaktan bıktım siz yazmaktan bıkmadınız! NE bu yaws.. biri hosting firması açar Para kazanmak için kazanır yoluna dewam eder kazanamaz orda durur NEDEN Bu kadar Umudunun kesilmesine yol açıyorsunuz! MOnster templates Kullandığı için eleştiriler yağıyor Onlar ne için peki. ? Doğru kendi tasarımını yap ama Orda senin hayalindeki dururken başkasına gitmen Saçmalık olur...

Dikkatimi Çeken bişey war ONURSQl midir MYSQL'midir nedir. Her hosting başlığının altına kesinlikle bişey yazıcak Yoksa batar ona Kardeşim eleştirmeden önce Kullanın Memnun değilseniz! SOnra başlayın eleştiriye... ben herhangi bir host firmasında çalışmıyorum sizin gibi benide gönderen olmadı... Ama kullanmadan karalamayın....

Selametle

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sfenx arkadaşım güzel söylüyorsunda artık böyle yapmassak bunların pes edeceği yok. Burada kaç kişi host maduru biliyormusun?

H

Hostmekani

Misafir
x-treme rica ediyorum artık kendinizi daha fazla güldürmeyin.Artık aylık 10-20 $ bi kenara ayıran reseller alıp host satıyor.geyiq web hosting hizmetleride oldukça komik bir durum.Bu işi yapmayı düşünüyorsan önce kendine güzel bir domain al bence.band olayına gelince tr.st ve 123mp3 arkadaşlarımızın söylediği dakikalık band miktarının çok daha fazlasına şahit oldum.bu işi bu kadar seviyesiz hale getirmeyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi