İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herşey %50 | %50 CPU İzni! | % 50 İndirim | Yüksek Güçte Sunucular

Emikron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Önceki yapmış olduğumuz %45 CPU / Esnek CPU kampanyalarımızdan 250 adet satıldı ve şuan kullananlar hizmetlerini sorunsuz ve stabil olarak kullanmaya devam ediyorlar.

Yeni web sitemiz ve Yaz Kampanyası adı altında Web sitemizdeki Tüm Ürünlerde Aylık ve Yıllık alımlarda %50 kampanyası uyguluyoruz.

Konu Detaylarına geçmeden önce
Firmamızın tanıtım konusu :http://www.r10.net/vergi-levhasi-ol...ron-telekomunikasyon-internet-hizmetleri.html

Teşekkür konumuz : http://www.r10.net/tesekkurum-var/1199751-tesekkurler-emikron-com.html

Eski konumuzda : Diğer firmalarda : Yavaş açılan sitelerden, google sıralamarında düşmekten, veri kayıplarından, sorunların bir türlü çözülememesinden ve yazdıklarına cevap alamayan kişilere seslenmiştik ve bunların hepsine çözüm olarak.

Biz yukarıdaki yazılanların hepsine garanti verdiğimizi söyledik ve sözümüzü tuttuk.

Yine aynı sözümüzü tekrarlıyoruz!.

ara.jpg

Sitelerinizin Google Sıralamasında Gerilemesinden!
false.png
Yavaş Açılan Sitelerden!
false.png
Ziyaretçi Sayınızın Düşmesinden!
false.png
Yedeklerinizi Alamamaktan!
false.png
Veri Kayıplarından!
false.png
Karşınızda Destek Adına Bir Muhattap Bulamamanızdan!
false.png
Sorunlarınızın Çözülmemesinden!
false.png
Yazdıklarınıza Cevap Alamamaktan!

Sıkılmadınız mı ?
tick.png
Emikron Bunların Hepsine Çözüm Üreteceğinin Garantisini Veriyor!

ara.jpg

Aylık Alımlarda Promosyon kodu : H4TX4DYENİ

Yıllık Alımlarda Promosyon kodu : WK46JTEKSEFER

ara.jpg

Paket Detayları

1.) Türkiye ve Fransa Olmak üzere 2 farklı lokasyon tercihi bulunmaktadır.
2.) XYZ İçeriği olan kullanıcılar Fransa Lokasyonu tercih edebilir.
3.) Paketleri +1 sene yine aynı fiyattan kullanabilirsiniz.
4.) Aylık Alımlarda ilk 3 ay otomatik olarak sistem faturalarınızı %50 indirimli olarak hesaplayacaktır.
5.) Yıllık alımlarda paket fiyatına eşdeğer olarak %50 indirimli olarak satın alabilirsiniz.
6.) Aylık alımlarda stok sınırı bulunmamaktadır.
7.) Yıllık alımlarda Toplamda 40 Stok olarak ayarlanmıştır. r10 içerisi ve dışarıdan gelecek kullanıcılar için ortak stok ayarlanmıştır.

ara.jpg

SUNUCU ÖZELLİKLERİ

= Türkiye ve Fransa Lokasyon Sunucu Özellikleri Aynıdır. =

1.) Intel E5 İşlemci Serisi (Toplamda 32 Çekirdek) - (Sadece Reseller Hesapları kullanılmaktadır.Harici satış yapılmaz. VDS Sunucuları tamamen ayrıdır.)
2.) SSD Disk 2x1TB (Emikron Reseller Hizmetlerinde Sadece SSD Disk Kullanmaktadır)
3.) 64 GB Ram
4.) Haftalık Periyodik Yedekleme (Her Pazar Saat 00:00' da sistem otomatik yedek almaktadır.)
5.) Düzenli Sunucu Bakımı ve Optimizasyonu (Her 10 günde bir sunucu ayarları tekrardan kontrol edilmekte olup eksiksiz optimizasyonu yapılmaktadır.)
6.) %99,9 Uptime (Aşırı gerekli olmadığı sürece sunucular kapanmaz! - Mevcut müşteri yorumlarımıza bakabilirsiniz.)
7.) Yedekli Sistem alt yapısı (Olası kötü durumlara karşı sürekli sistem yedekli olarak çalışmaktadır.)

ara.jpg

HİZMET ŞART VE KOŞULLARI

1.) Türkiye Lokasyon reseller hesaplarında XYZ ve w4rez içerik yasaktır.

2.) Fransa Lokasyon reseller hesaplarında Herhangibi bir XYZ ve w4rez sınırlaması yoktur.

3.) Memnun kalmamanız halinde hizmetinizi 7 gün içerisinde iade edebilir. Aynı gün mesai saatleri içerisinde ücretinizi geri iade alabilirsiniz!.
4.) Paklet iptallerinde iptal bedeli kalan kullanılmayan ayların iadesi gerçekleştirilir. Kullanılan aylar kampanyasız fiyat üzerinden hesaplanır ve kalan kullanım bedeli her ayın 21 ' i ve ayın son günü arasında iade edilir.
5.) Satışını buradan yada farklı platformlardan gerçekleştirmiş olan kullanıcılarımız, sonraki iletişim ve destek ihtiyaçlarını sadece destek bildirimi olarak iletmesi gerekmektedir. (Soru ve önerilerinizin sağlıklı bir şekilde çözülmesi için bu gereklidir.)
6.) Skype, özel mesaj ve online destek yolu ile sadece satış öncesi destek verilmektedir (Her birim için farklı ekipler kurulmuş olup. Sorunuza en iyi cevabı ilgili ekip verecektir.)

ara.jpg

Sıkça Sorulan Sorular

Soru : %50 Cpu miktarını neye göre veriyorsunuz ?

Cevap : Reseller sunucularında sadece E5 tip işlemci kullanılmaktadır. Reseller sunucuları sadece reseller hesaplarını barındırdığı için işlemci yükünün tamamı bu hesaplar için kullanılmaktadır. Sunucular sanallaştırılmış sunucular değil, direkt olarak Centos işletim sistemi üzerine kurulmuştur. Şuana kadar CPU Sorunu alan müşteri sayımız çok az. Sorunlar genellikle sistem uzmanlarımız tarafından çözülmektedir.

Soru : Aşırı hitli Sitelerim var Reseller Çözüm olurmu ?

Cevap : Bu sorunun yanıtı hem evet, hemde hayır. Bir sitenin kullanıdğı hit miktarına göre mysql ve cpu kullanımı değişkendir. Bazı durumlarda kullanılan sitenin kod yapısına göre bu oran yeterli gelmekte olup, bazı sitelere göre ise aşırı derecede kullanmaktadır.
An geliyor 100 hiti olan bir site 10 k hiti olan bir siteden daha fazla hit kullanabiliyor. En sağlıklı ve şeffaf bilgi için satış temsilcilerimize sormanız gerekmektedir.

Soru : Yedekleme ve Kesinti Garantiniz Ne seviyede ?

Cevap : Web tasarım sektöründen geldiğimiz için bir yerde kendimizi kullanıcı olarak düşünüp, yedeklerin ne kadar önemli olduğunu sizler kadar biliyoruz. Web tasarımlarını yaptığımız sitelerin tamamı bizde olduğu için, özellikle kurumsal firmaların web sitelerindeki 1 dakikalık kesintinin ne kadar önemli olduğunu sizler kadar iyi biliyoruz. Bu sayede sistemlerimizi tamamen yedekli alt yapıda kurduk ve sorun olmaması için her dakika kontrolünü sağlıyoruz ve daha iyisi için sürekli çalışıyoruz.

Daha fazla soru için satış ekibimize danışabilirsiniz.

ara.jpg

PAKET ÖZELLİKLERİ

Limitlendirilmemiş Disk Alanı
Limitsiz (Aylık) Trafik
Limitsiz (Site) Barındırma
Limitsiz Sub-domain (Alt-site) Barındırma
Limitsiz E-posta Hesabı Açabilme
Limitsiz MySQL Veritabanı Açabilme İzni[
Türkçe Cpanel ve Özel Cpanel Temaları
Softaculous (Anında Script Kurulumu)
cPanel 11.42 .1 Final (Türkçe) / WHM Kontrol Panel / Sürekli Güncel Tutulmaktadır
LiteSpeed Web Server( Hızlı açılan sayfalar, Apache'ye oranla %90 daha güvenli ve daha performanslı )
%50 CPU Limiti
%99,9 Uptime Garantisi
Paylaşımlı IP Adresi (Gerekli IP Kontrolleri Yapılmıştır. Herhangibi bir Engelleme Yoktur)
PHP 5.x
MySQL 5.x
Zend Optimizer
IonCube-PHP Loader
7/24 Teknik Destek
Özel NameServer Kullanabilme İzni
Özelleştirilebilir Hata Sayfaları
Yüksek Güvenlik Ayarları
Ücretsiz Taşıma
Türkiye Lokasyon : İstanbul / Telecity
Fransa Lokasyon : Fransa / OVH

Centos 6.5 / Sürekli Güncel

AYLIK ALIMLARDA PROMOSYON KODU : H4TX4DYENİ

YILLIK ALIMLARDAPROMOSYON KODU : WK46JTEKSEFER

AYLIK ALIMLARDA : Aylık olarak seçim yaptıktan sonra, promosyon kodunu girmeniz halinde sistem ilk 3 ay boyunca otomatik olarak %50 indirimli olarak fatura oluşturacaktır.

YILIK ALIMLARDA : Yıllık olarak seçim yaptıktan sonra promosyon kodunu girmeniz halinde sistem otomatik FİYAT 100 TL OLACAKTIR. Paketi isterseniz aynı fiyattan +1 yıl daha uzatabilirsiniz.

TÜRKİYE LOKASYON BAYİ HOSTİNG SATIN AL

Kampanyasız Fiyat :
Aylık: 25 TL
Yıllık : 279 TL

Kampanyalı Fiyat
İlk 3 Ay : 12,5 TL
Yıllık : 100 TL

FRANSA LOKASYON BAYİ HOSTİNG SATIN AL

Kampanyasız Fiyat :
Aylık: 25 TL
Yıllık : 279 TL

Kampanyalı Fiyat
İlk 3 Ay : 12,5 TL
Yıllık : 100 TL

ara.jpg

DİĞER HOSTİNG, BAYİ HOSTİNG ,VPS, VDS, PAKETLERİNDE İLK 3 AY VE YILLIK ALIMLARDA %50 KAMPANYASI DEVAM ETMEKTEDİR.AYNI PROMOSYON KODUNU TÜM ÜRÜNLERDE KULLANABİLİRSİNİZ.

AŞAĞIDAKİ SEÇENEKLERİN GARANTİSİNİ VERİYORUZ.

tick.png
= 1 Hafta içerisinde koşulsuz ve şartsız geri iade garantisi
tick.png
= 7/24 Destek Garantisi
tick.png
= %99.98 Uptime Garantisi
tick.png
= Çözüm Odaklı Cevap Garantisi

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Firma Ünvanı : Emikron Telekomünikasyon
Vergi Dairesi : Mersin / İstiklal
Vergi Numarası : 3010559275
YS Numarası : 3215
Adres : Alsancak Mah. 76010 Sk. 79/2 - Toroslar / MERSİN (Yeni ofisimiz Mersin Hilton civarında tamamlanmak üzeredir. Bittiğinde bilgi verilip düzenleme yapılacaktır.)
Telefon : 0324 606 0 666 (Hafta içi her gün sabah 09:00 Akşam 21:00 Saatleri Arasında)
[SKYPE]emikronweb[/SKYPE]
Web : www.emikron.com.tr

MÜŞTERİ YORUMLARIMIZ

Reseller alındı. İlgili bir arkadaş tşekkür ederim. Ne sorum olduysa acıklayıcı net cevap verdi. Teşekkürler..

1 adet sınırsız reseller alındı,
lastnova.com mağduru olarak dün göce kendileriyle görüştük ve ödeme bile göndermeden lastnova.com tarafından uğratılmış olduğum mağduriyetimi önce hizmet verme anlayışı ile giderdiler 100 adet neredeyse web sitemi taşıdılar, teşekkür ederim ilgi ve alakanız için, umarım daima problemsiz bir şekilde çalışma fırsatı yakalarız.

Pm gönderildi

--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:48:35 --

Benim keyfime göre ödeme yolu yaratan bir insan kendisi. Daha ne olsun ?
Verdiği hizmeti de umarım bu şekildedir, eğer böyleyse kendisiyle yıllar geçireceğimiz kesin.

Arkadaşdan yıllık bir adet reseller siparişi verilmiştir. Başka bir firmadan geçiş yaptım çok sorunlar yaşadığım için geçmek için aciliyetimin yüksek olduğunu söyledim ve anında yardımcı oldu. Şimdilik resellerimden memnunum :)

Oncelikle ilgi ve alakaniz icin cook tesekkur ederim telefon olsun skype olsun ticket olsun hepsinde muhattap buldugum icin cok mutlu oldum :) istedigim herseyi sorunsuz saglam bi sekilde hallettiler saolsunlar.benim icin en onemli olan sey hizmetin arkasinda durulmasi Arkadaslarda fazlasiyla duruyor emin olun buna Insallah uzun yillar çalışırız cidden paradan onemli seyler var ilgi ve alaka mesela ben fazlasıyla gordum bugun Ali beyede ayrıca tesekkur ediyorum hayirli isler diliyorum :)

reseller alınmış olup hızlı bir şekilde kurulmuştur, uzun yıllar çalışma dileğiyle.

arkadaş hızlı ve güvenilir. İyi satışlar.....

Bir adet resel alındı hızlı ve sorunsuz herşey özel bir durumum vardı onun için bile yardımcı oldular sağolsunlar. Gayet anlayışlı ve başarılı bir firma.

Bir Adet Reseller Alındı Arkadaş İşini Gayet İyi Yapıyor Ve Çok İlgili.

1 Adet İngiltere Lokasyon Reseller aldım. Gerçekten kaliteli hizmet. Uzun yıllar çalışacağız gibi görünüyor. Teşekkürler Ali bey..

Bir adet Ingiltere Reseller alindi. Arkadas cok ilgili, umarim uzun sure beraber calisiriz.

Arkadaşın Reseller Paketinden faydalandım çok yardımcı oldu çok ilgili birisi tşkler şimdiden.

Biraz önce iletişime geçip 1 yıllık linux reseller aldım, gereken her türlü kolaylığı ve yardımı gösteriyorlar. Umarım hep bu şekilde devam eder uzun süre. tavsiye ederim.

1 adet kampanyalı yıllık reseller aldım. Arkadaş çok ilgili ve kaliteli dürüst birisi aciliyetimi giderdi sağolsun. Herşey için teşekkür ediyorum, kendisiyle sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz.

Kaliteli hizmetin adresi.

Mesajım bulundun yakinda reseller alacağım.

bir adet rerseller alındı. her konuda hemen yardımcı oluyor çok teşeşkkür ederiz kensine inşallah uzun soluklu çalışmaya devam ederiz.

Arkadaslar anlasdık , çalışmaya basladık hayırlı olsun

İki adet sınırsız resel alındı. Arkadaşlar çok ilgili sağolsunlar. Her türlü sorunu hallediyorlar.

1 Yıllık 1 Adet İngiltere 1 Adet TR lokasyon alınmıştır. Kurulum gerçekleşti Arkadaş ilgili biridir Umarım uzun süreler çalışacağız

Fiyatlar güzel, 1 yıllık reseller alındı oldukça ilgili bir arkadaş, tavsiye ederim :)

Sunucular tavsiye edilir. Ben en uygun fiyatlı olanı almama rağmen oldukça iyi. Aylık 400 tl ödediğim dedicated sunucudan daha hızlı açılıyor sayfalar. Test ettim google speed de sonuclar böyle çıktı :) Umarım böyle devam eder.

1 adet Linux bayi 4 paketi alınmıştır..
Siteleri sorunsuz taşıdı arkadaş inşAllah uzun süre çalışırız..

1 adet daha reseller alındı. Güzel ve kaliteli hizmet , sürmesi dileğiyle iyi çalışmalar...

Ali işini son derece iyi yapar, diğer firmalar gibi müşterilerini üzmez. Üzmek bir kenara, memnun etmek için elinden gelenin fazlasını yapar ve sonuç itibariyle memnun eder. İyi satışlar diliyorum. :)

Reseller alındı. Hizmet çok iyi. İyi satışlar.

Ali bey son derece ilgili birisi.Önce hizmet, para sonraki işimiz diyebilecek kadar da güvenilirliğini ve ilgisini göstermektedir.1 adet linux reseller 1 paketi alınmıştır.Hayırlı ve bol kazançlar dilerim hocam.

Ali beyden sınırsız reseller alındı çok ilgililer.
Kaliteli hizmet ucuz fiyat
iyi satışlar dilerim

arkadaştan reseller hesabı alındı.

iyi satışlar dilerim.

Para daha hesaba geçmeden ürünü aktifleştirdi teşekkürler.

1 Adet reseller hizmeti alınmıştır. Umarım Memnun Kalırız :)

1adet Reseller satın alındı. cok ilgilendi teşekkür ederim kendisine. hayırlı işler

Ali hocamdan çalıştığım firmam için ikinci kez host ve alan adı aldım.Tüm acemice sorularıma karşın sabırla bana yardımcı olan güzel bir arkadaşımız.Ayrıca daha önce aldığım hostta aylar oldu daha en ufak bir problem yaşamadık.Kesinlikle tavsiye ederim.Hizmet+ilgi alaka bu ikisi host firmalarında zor bulunan özelliklerdir :)

1 adet reseller alındı. ilgilerinden ve desteklerinden dolayı teşekkürler.

kalite ve destek olarak süper gercekten.

Reseller aldım kendisinden çok ilgili birisi teşekkür ederim :)

Reseller hesabı alındı. Kendisi ilgili birisi. Teşekkürler

Kampanyalı resellerden bir adet satın aldım !! ilgili birisi nerdeyse hiçbirşeye dokunmadan resellerimi teslim etti, hesabı ben açtım siparişi bile kendileri geçip ayarladılar teşekkür ederim ilgi alakadan ötürü.

Şu ana kadar paradan ziyade müşteriye kaliteli bir hizmet sunma ve sorunlarını gidermeye yönelik bu kadar iyi çalışan ve ciddi anlamda işini düzgün yapan başka bir firma görmedim. Gerçekten aldığınız hizmeti insancıl bir yaklaşımla tamamen müşteri memnuniyetine özen göstererek yapan bir firmadır. Gözü kapalı bir şekilde resel hizmeti alacaksanız düşünmeden alın. Emin olun ki bu insanlar kazandıkları her kuruşu fazlasıyla hak ediyorlar. Ben şahsen beklediğimden çok iyi hizmet aldım. Ve uzun yıllar bu firma ile çalışmayı düşünüyorum. Kalite arıyorsanız doğru yerdesiniz...

3 adet özel server alındı. ilgi, alaka ve destek süper. Bu kalitede fiyatlarda çok uygun.

1 adet Türkiye lokasyon reseller alınmıştır. İlgili bir arkadaş herkese öneririm. Umarım uzun yıllar çalışırız.

1 adet yıllık alındı. Hemen siteleri taşıma işlemine başladılar.
İlgili arkadaşlar, ilgi ve destekleri umarım hep devam eder.

Teşekkür ederim, ssl sertifikası yükeleneceği için bir kaç istek de bulundum kendilerinden. Ticketlere 1 dakika gibi kısa bir sürede cevap veriyorlar gerçekten işleriyle ilgileniyorlar.

Bir web tasarım uzmanı olarak en önemli şey bir problemin olduğunda en kısa sürede destek alabilmektir. Emikron a mesaj yazdığım gibi geri dönüş aldım. Çok başarılı bir firma. Kesinlikle tavsiye ederim...
Yaklaşık 12 saatir forum üzerinden bir çok soru sordum, sohbet ettik ve biraz önce 1 adet İngiltere Lokasyon 1 Yıllık alınmıştır. Gerçekten çok ilgili ve profesyonel cevaplar verdi. Teşekkürler.

Türkiye ve İngiltere lokasyonunda 2 adet reseller alınmıştır. Çok ilgili arkadaşlar, umarım aynı şekilde sürekli çalışırız.

Mevcut sitelerin taşınması konusunda da tüm desteği sağladılar.

Teşekkürler,

Hayırlısıyla 1 adet de ben aldım.
Fiyat gayet uygun.
Anında hesap açılışı ve site taşıma yapıldı.
Performans konusundaki düşüncelerimizi önümüzdeki günlerde paylaşırız.

Hizmetimi 1 yıl daha uzattım. Çoooooook memnunum.

Hosting çok hızlı ve destek iş bilir şekilde yaklaşmakta

Devamlı çalışmak isterim

Alacak kişiler tereddüt etmesin.

1 adet hizmet alınmıştır gecenin geç saatlerinde bile müşterisi ile samimi şekilde ilgilenmesi yardımcı olması hoşuma gitti. Tavsiye ediyorum.

1 adet reseller satın alındı. Yaşadığım problemim ile ilgilendiler ve geçiş süresince çok yardımcı oldular. İlgi ve alakanız için teşekkürler. Hayırlı satışlar.

Emikron ile yeni tanıştım sayılır fakat şu kısa dönem içerisinde dahi bana nasıl kaliteli bir firma olduklarını defalarca gösterdiler. İlgi ve alakalarına zaten söylenecek söz dahi yok. Kendim için satın aldığım resellerdan oldukça yüksek verim aldım ve neticesinde şuan danışmanlık hizmeti verdiğim bir firma için 2. reseller siparişi vermiş bulunuyorum.

Teşekkürler Emikron, umarım daha uzunca yıllar birlikte çalışırız.

Ilgi ve alakasi icin arkadasa çok tesekkur ederim sunucu tasima islemlerinden sonra sunucu hakkinda da detayli bilgi vereceğim parayi kesinliklr düşünmeyen birisi kendisine teşekkür ederim :)

Kampanyadan linux 3 paketi alındı, ilgisi ve yardımı için arkadaşa teşekkür ederim.

1 adet reseller paketi satın alınmıştır. Kendilerinin şuana kadar ki ilgi ve alakaları oldukça üst düzeyde umarım hep bu çizgide kalır ve çalışmalarımız daimi olarak sürer. Teşekkürler.

1 Adet Linux Bayi 4 Paketi Aldım, yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim..

İngiltere Lokasyonlu paketten alındı. Memnun kalacağımı umuyorum bende.
Aynı şekilde ödeme yapmadan hesabım açıldı ve yardımcı olundu. Bugün ödemesi yapıldı ve işlem tamamlandı. İlgi alaka için tekrar teşekkürler.

Linux bayi paketi 5 alınmıştır hızlı ve sorunsuz teslimat teşekkürler

İngiltere Lokasyonlu paketi aldım. Memnun kalacağımdan , hizmete dayanarak eminim.

Ödeme yapmadan sistem açıldı ve yardımcı olundu. Böyle bir firma ve böyle bir paket zor bulunur.

Tekrar Teşekkürler.

Bir ay oldu sanirim ben hizmet alali cok memnunum aldiktan sonra hic destek almadim sayılır arada hal hatir soruyorum o kadar :)

İyinin iyisi olmaz demeyin, Emikron gerçekten iyinin en iyisidir bana göre. 6 7 adet sitemi sorunsuz şekilde barındırıyorum ve içim rahat, yedek alma gibi derdim yok. Cpu derdim yok. site kapandımı derdim yok. Gerçekten teşekkürler özellikle Ali ve Mehmet bey'e teşekkür ederim.

2 Aydan fazladır Emikron ile çalışıyorum. Arada Skypetan "Sunucular niye kapanmıyor hocam bu çok Anormal alışkın değilim" yazıyorum, saatlerce muhabbet ediyoruz.
Site yedek alma gibi bir derdim yok, bir ticket ile istediğim tarihin yedeğine ulaşabiliyorum.
2-3 adet sitemi 10 dakikada taşıdılar ve sunucular çok hızlı maşallah.

Günden güne yatırımlar ile kendini geliştiren ve hiç bir zaman iyi ile idare etmeyen en iyi olmaya çalışan ve benim gözümde Türkiye de ki En iyi hosting firması Emikron.

Umarım bunları okuyup ilerleyen senelerde ki alışverişlerde indirim kuponunu eksik etmez :p

Şaka bi yana cidden Natro gibi lanet bir firmaya 10-15 tane site barındırabilmek için 1 milyardan fazla para vermekten ciğerim solmuştu, burada 200 liraya paşa paşa istediğim kadar site barındırabiliyorum. İsterse 500 lira yapsınlar yeterki bu kaliteyi kaybetmesinler.

Allah nazarlardan korusun.

1 adet reseller paketi alındı.
çok ilgili arkadaşlar. umarım kalıcı olur ve oluruz.

1 adet sipariş verildi anında aktivasyon sağlandı teşekkür ederim gayet ilgili birisi.

Arkadaştan hizmet alındı. Gayet ilgili. İnşallah uzun bir süre beraber çalışacağız.

Kampanyayı kaçırmayın.
Çok ilgili arkadaşlar her soruna çözüm üretmeye çalışıyorlar.
Bukadar ilgi bünyenizi sarsabilir. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5