İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herşey Twitter'da Takipçi Satın Almak Mı? ASLA!

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Ekli dosyayı görüntüle 5367

Twitter'da binlerce, on binlerce hatta yüz binlerce takipçiniz olabilir. Herşey takipçi satın almakla bitmiyor. Eğer bot olmayan takipçiler aldıysanız, sizi takip edenlerin çoğu kısa sürede unfollow ediyorlar. Bot takipçili bir profil ise malumunuz.

Satın aldığınız takipçilerin azalması yerine artması fikrine ne dersiniz?

Çılgın bir fenomen olmaya var mısınız?

Takipçilerinizin sizi unfollow etmemesi için iyi tweetlere ihtiyacınız var. Üstelik bunlar çalıntı olmamalı çünkü Twitter kullanıcıları çalıntı tweetleri kısa sürede fark ediyor ve jenerik paylaşım yapmadığınız için unfollow'u yiyorsunuz.

Ekibimiz orjinal tweetler üreterek sizlere hizmet sunmaktadır. Twitter hesabınızın kontrolünü bize bırakın ve gerçek bir fenomen olmanın keyfini çıkartın!

Twitter'da bolca RT (ReTweet) alan bazı tweetlerimizin referans olarak sunulduğu paketlerimiz;

:aşık:Aşk Paketi:aşık: (Her gün 10 özlü, jenerik aşk sözleri = 75 TL / Ay)
- Uyumadan önce bana bir masal okuyan sevgilim olsa. Can olur can.
- Gittin mi sağlam gideceksin, hasretinden gebersem de, dönmeyecek bana o aşk acısını yaşatacaksın!
- Bazen sevmek yetmez, daha fazlası gerek.
- Aşk tesadüfleri sever derler ancak ben her zaman gerçekçi oldum.
- Esmer kızlar çok tatlı oluyor. Bu bir gerçek. Aşk esmer tenli de olur.

:melek:Dini Paket:melek: (Her gün 10 özlü, jenerik dini sözler = 75 TL / Ay)
- ÇareSİZ içerisinde bile SİZ varsınız. Sizi yaratan kim? Bir düşünün.
- Dua'nın vakti ne zaman gelir ey mümin kardeşlerim? Her zamandır. Bunu unutmayın.
- Eller günahkar, diller günahkar. Şarkılarda bile organlar namazında, niyazında. Sen neyin peşindesin pis kafir?
- İçki, sigara ve bilimum pisliklerle bu hayat nereye kadar sürecek? Yaşlanınca namaz kılarım diyenler. Sanmayın ki cennete giriş bu şekilde beleş!
- Her canlı elbet ölümü tadacak. O yüzden gözün yükseklerde olmasın. Şükretmesini bilmeyenin sonu kötektir!

:hihi:Burç Paket:hihi: (Her gün 12 burç yorumlanır, jenerik = 100 TL / Ay)
- Koç: Dostum bu aralar aşk hayatın pek iyi değil ama merak etme çözülür yakında.
- İkizler: Yakında ciddi paralar kazanacaksın. Az sabret keke.
- Aslan: Arkandan iş çeviriyorlar ama dert etme Allah onların belasını verecek. Şerefsizler.
- Başak: Kardeşim fenalardasın ama 2013 senin yılın olacak. En mutlu sen olacaksın, şüphen olmasın.
- Balık: Sağlık, aşk, mutluluk, para. Ne istiyorsan o olacak. Herkes sana imrenecek.

:ıslık:Genel Paket:ıslık: (Her gün 10 özlü, jenerik genel sözler = 75 TL / Ay)
- Beklemek ölüm gibidir. Ölmeye değer misin bilmiyorum.
- Sen ne istiyorsun? Geçmişinle yüzleşmek mi? Geçmiş kirli bir aynadan ibarettir.
- Hayatta bir rolün olsun ve kendin ol. Başkası olmak için cebelleşme.
- Pazar gününün kahvaltı olayını çok seviyorum! Sucuklu mucuklu, falanlı filanlı. Bol lezzetli, çaylı maylı.
- Pazartesi sendromundan nefret edenler olarak biz çok tatlıyız, bence.

Bu paketlerden birini veya birden fazlasını alabilirsiniz. Fenomenliğe adım atacak ve Twitter ünlüsü olacaksınız. Belki sizde Twitter Ünlüsü Mustafa Misir gibi TV'lerde boy gösterecek ve şovunuza şov katacaksınız!

Ekli dosyayı görüntüle 5369
http://youtu.be/f4tb1ZDcCI0

Binlerce kızın sizi takip etmesi, hayranlık duyması ve sizi deliler gibi istemesi, arzulaması artık hayal değil!

Fenomenliğe bizimle başlayın, kazanın!

NOT: Ödemeler peşin alınmaktadır.
NOT2: Takipçi çekme fiyatlarımız için mail atınız.
NOT3: Jenerik tweetlerimize rağmen unfollow yenildiğinde sorumluluk kabul edilmemektedir.

WeBeSt Twitter Hizmetleri
Mail: [email protected]

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
the legend is back

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ödeme gönderilmiştir, eft; yarın sabah hesabınızda olur

Fenomen olucam, fenomen, nihahaha!

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
senden itfaiye hortumu bile olmaz [MENTION=5251]bilgi[/MENTION]

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Senden ancak bahçe hortumu olur deproşki, konuyu baltalama!!!
Mıktara report ettirtme beni...!

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
bu lazım, gelsene
270.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5