İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hertürlü Tasarım/Grafik - Tema Editörlüğü - Afiş, Poster, Banner

BeyzaviGrafik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görsellik olarak her alanda çalışıyorum.
Logo, kartvizit, katalog, el ilanları, dergi ve gazete reklamları, özel tasarımlar
PHP, Wordpress, Joomla, HTML temaları editörlüğü, görsellik yönünden değiştirilmesi, giydirmesi
Siteye özel INDEX, Banner, Logo, Her boyutta hertürlü sosyal medya sitesi için size özel tasarımlar.
3D Sinematik Markanızı tanıtacak FULL HD video introları hazırlıyorum.
Adobe After Effects, Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver ve küçük olmak üzere birsürü program kullanıyorum.
İletişim bilgileri

BeyzaviGrafik - İletişim
E-Mail: [email protected]
Telefon: +90 (553) 447 88 83

eX0187.png

Sizi özgün, farklı, yenilikçi
bir MARKA haline getirebilirim.

Sade, şık, anlaşılabilir, temiz ve kaliteli bir hizmet istiyorsanız.

Hayalgücünüzü yansıtacak kelimelerinizin olduğunun,
Görselliğe gerçekten önem verdiğinizin,
Projenizin en önemli kılan şeyin reklam olduğunun farkındaysanız
Sizin bir
sanatçıya ihtiyacınız var.

wvb2Vz.png

LOGO
Logo bilinçaltına en çok etki eden malzemedir. İnsanın gözüne çarpan ve heryere yakışabilen bir grafiğe sahip olmalıdır.

wvb2Vz.png

VIDEO & INTRO
Bol efektli veya daha sade, anlaşılabilir hatta tertemiz, sadece size özel - full HD, müşterilerinizin gözünü gönlünü dolduracak, içine çekecek kurgular.
Klip çekim & montaj.

Referanslar İÇİN

http://forum.iyinet.com/ucretli-tas...zmet-logo-kartvizit-banner-v.html#post1358499

ADLI KONUMA GÖZ ATINIZ.

adesign

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

Hatay da reklam sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Web işini de girmeyi düşünüyoruz. Sürekli çalışabileceğimiz bir tasarımcı arıyoruz. Eğer uygunsa detayları anlatayım.

iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5