İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hesabımda hata var ...

P

Parae

Misafir
Arkadaşlar ,

Mart ayının çeki kesilmesi gerekirken , herhangi bir işleme dahi alınmadı ...

Hesaba girdigimde sarı bir ünlem işareti ile Hesabınızdaki ödemeleri durdurmuşsunuz gibilerinden ödeme yapılmasını istiyorsanız düzeltiniz falan yazıyo ....

giriyorum bakıyorum , hold on payments' bölümünü işaretlememişim ...

Bu adsense'de Türk görevli var mı , direk Türkçe bir yardım maili atabilcegim ..?

yada herhangi bir görevlinin mailini verirmisiniz ....

P

Parae

Misafir
ahada böyle yazıyor ;

ÖNEMLİ: Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor.

Durumunuzu çözmek üzerine daha fazla bilgi için aşağıdaki Gerekli Eylem(ler)'e tıklayın. Bu ayarlara ayın 15'inden sonra yapılan değişiklikler bu ayda etkili olabileceği gibi gelecek ayda da etkili olmaya başlayabilir.

P

Parae

Misafir
sorun buymuş ;

ÖNEMLİ: Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin bekletilmemesi için bir eylemde bulunmanız gerekiyor.

Durumunuzu çözmek üzerine daha fazla bilgi için aşağıdaki Gerekli Eylem(ler)'e tıklayın. Bu ayarlara ayın 15'inden sonra yapılan değişiklikler bu ayda etkili olabileceği gibi gelecek ayda da etkili olmaya başlayabilir.

sorunu halletmek için Gerekli Eylemleri yapın diyo .. gerekli eylemlerdede

Lütfen vergi bilgilerinizi gönderin yazıyo ...

P

Parae

Misafir
evet , hallettim :) , ilgin içinde saol ...

boşu boşuna kaydı öbür aya ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi