İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HESAP ALINIR!

isimsiz1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Twitter hesabı almayı dusunuyorum. Hesap asla takibe takip olmamakla beraber botla fake kisiler kasılmamıs olması, az kısıyi takıp edınılmesı 10.000 ile 35.000 arası ve cogunlugu bayan takıpçi olması, Asırı dram hesap olmaması(eglence oncelıktır) , ısım degıstırmeye uygun ve degıstırıldıgınde fazla azalma olmaması gerekmektedir. Uygun hesap varsa isimi ve ucretiyle pm atınız.

prenafb12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Twitter hesabı almayı dusunuyorum. Hesap asla takibe takip olmamakla beraber botla fake kisiler kasılmamıs olması, az kısıyi takıp edınılmesı 10.000 ile 35.000 arası ve cogunlugu bayan takıpçi olması, Asırı dram hesap olmaması(eglence oncelıktır) , ısım degıstırmeye uygun ve degıstırıldıgınde fazla azalma olmaması gerekmektedir. Uygun hesap varsa isimi ve ucretiyle pm atınız.

http://forum.iyinet.com/twitter-hes...esap-satilik-cok-ucuza-hemde.html#post1347731

xperiaserhat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
14 bin takipçili tamamen organik hepsi picadambaattin hesabından kasıldı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5