İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hesap sorunu

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Selamlar ,

Adsense'ye yaklasik 6 aydir basvuruyordum ve "Hatali Adres" nedeni ile kabul edilmiyordu. Secmen kagitlarindaki adres ile karsilastirdim ve adresimiz degismis sokak ismi 3 ten 128 olmus. Her neyse tekrar hatali adres diye red edildi adresi yeni adrese gore girip tekrar basvurdum yaklasik 10 dakika sonra googleden cevap geldi ve 2005 yilindan kalma aktif bir adsense hesabim oldugunu soyledi.

Bu eski hesaba giris yaptim , fakat o zaman ki kullandigim domain artik elimde degil. Adsense'ye giris icin kullanilan mail adresine ulasmam mumkun degil cunku jenerik bir .tr uzantili isimdi su anda yeni bir sirket satin almis dusurmelerine imkan yok. Adsenseye bu mail ile giris yaptigimda "AdSense giriş bilgilerinizi Google Hesabı'na güncelleyin" yazisi cikiyor. Bende bir giris daha ekledim su anda kullandigim bir @gmail.com.

Su anda merak ettigim , o eski mail adresini hesaptan tamamen kaldirabilirmiyim ? Domainin yeni sahibi mailleri kontrol ettigi zaman adsenseden gelen mailleri gorecek ve hesabima istedigi zaman ulasabilecek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5