İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hesaplarım hekleniyor :(

iceberk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar,

son zamanlarda başıma kötü şeyler geliyor. ilk olarak bir kaç ay önce turbobit hesabımdan bir şekilde premium hesap alınmıştı. iletişime geçtim ve iade ettiler çok şükür. daha önceden de bir iki kez ödeme emaili değiştirilmişti. kim nasıl yapıyor bilmiyorum. ancak giriş bilgileri değiştirilmedi. 5 gün önce uploaded hesabımdan 50€ para çekilmiş. günlük kapatıldığı için de nereye çekilmiş nasıl çekilmiş göremiyorum. aynı şekilde giriş bilgilerim de değiştirilmemiş. destek bölümünü 3 mail attım ancak hala bir cevap vermediler. son olarak 2 gün önce freakshare hesabıma giriş yapamıyorum. bu sefer giriş bilgilerim de değiştirilmiş. içinde 60$ dan fazla vardı. yeni şifre istiyorum ve gelmiyor. email adresini de değiştirmiş. şu an hiçbir şekilde hesaba giremiyorum. freakshare destek bölümüne mail attım ancak cevap vermediler. daha sonra sık sorulan sorularda heklenmiş hesaplar için destek vermediklerini gördüm.

bu konuda yardımı olabilecek veya başına gelipte çözüme ulaşan arkadaşlardan mesaj bekliyorum

teşekkürler

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Geçmiş olsun. Mail hesaplarınızın bilgilerini değiştirin. Pc'nize Microsoft Security Essentials kurun ve Full tarama yapın.

Daha sonra erişebildiğinz tüm hesaplardaki e-posta hesaplarını değiştirin. Yedek ve Şifre sıfırlama e-postaları ile birlikte. Her yerde aynı şifreyi kullanmayın. X sitesinden şifreniz ele geçirildiğinde bu şifre mail, banka, v.s. her yerde test edilecektir.

heker ışı değil bu Lamer'in çoluk, çocuğun teki yapmıştır. Güvenliğe daha dikkat edin.

İyi çalışmalar.

cq27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam hesabını ya phishing yöntemi ile yada cracking yöntemi ile patlatmışlar şifreni değiştir öncelikle. Daha sonrada bundan sonra film,oyun.mp3 vs indirirken linkleri kontrol et :) Merak etme bu dediklerimi yaparsan hiç bi problem cıkmaz. Bu arada pc de key logger varmı die de bi virüs taraması yaptırmayı unutma .).)

- - - -Güncellendi - - - - - -

Söylemeyi unuttum hocam bide emailinin şifresi ayrı paypalının şifresi ayrı ve upload hesabının şifresini ayrı koy yoksa tekrar gümletirler :msp_biggrin:

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Benim tüm şifrelerim aynı. 10 yıldır hiç bir şey gelmedi başıma. Hatta godaddynin şifre algoritması değişmiş onuda arkadaştan öğrenmiştim :)
Bilgisayarınıza olduk olmadık yüklemeler yapmayın. Antivirüs hep çalışsın ve arada tarama yapın (ben ömürümde yapmadım gerçi).
Şüpheli gördüğünüz hiç bir şeyi yüklemeyin bilgisayara. Linklere tıklamadan üzerine gelince browserların altında link yazar ona bakın, alakasızda tıklamayın.
Her şeyin şifresini ayrı yapmak çözüm değil. Biri bir şifreye ulaşıyorsa zaten ayrı yaptıklarınızıda ulaşmıştır emin olun. Önemli olan internette bir şey yüklerken, siteleri gezerken biraz şüpheci olmanız.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hepsine birlikte oluyorsa keylogger vardır kaliteli bir keyloggersa format at gitsin.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5