İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hesaplı Adwords hesapları ve kuponları

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yada, Adwords Qualified Professional hesapları ile açılan hesapları artık Suspend etmeye başladılar. :) Yabancı 1-2 arkadaşımdada bu sorun çıkmaya başladı...

H

Hannibal

Misafir
denemekten bıktım.

herşeyi yaptım saatlerce ugraştım ama reklamlar çıkmadı.

neyse pexolas bu durumu çözer inşallah.

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Askıya alınan heaplara yada deşifre olan kuponlara karşı kimse birşey yapamaz.. Kuponlardada zaman zaman reklamların yayına girmediği oluyordu.. Demekki bu durum hesaplardada olmaya başladı.. Asıl düşünmemiz gereken aradaki büyük fiyat farkının bize ne gibi avantajlar yada dezavantajlar kazandırdığı :)

okanari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim acımdan sanssızlık oldu. Adwords kullanmayalı cok uzun sure olmustu. Boyle avantajlı bi olay gorunce alayım dedim ama bu da yayına girmedi. neyse artık arkadas olayı cozer bize ya yeni hesap verir ya da para iadesi yapar artık.

Tesekkurler

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar böyle adwords hesapları almak hem mantıksız hem de pahalı oluyor çünkü godaddy'ye indirim kuponu kullanarak 6$ veriyoruz ve godaddy bize hem hosting veriyor hem de 25$ lık kupon veriyor. Hostingi çok kötü onu kullanmayın ama sırf 25$lık kupon için 6$ verebilirsiniz. Kuponu aldıktan sonra da yahoo linkiyle kuponu açınız ve yaklaşık 80$ hesabınızda olsun. Böylece 8,50 ytl ye yaklaşık 80$ lık hesap almış olursunuz.

S

serkanus

Misafir
arkadaşlar böyle adwords hesapları almak hem mantıksız hem de pahalı oluyor çünkü godaddy'ye indirim kuponu kullanarak 6$ veriyoruz ve godaddy bize hem hosting veriyor hem de 25$ lık kupon veriyor. Hostingi çok kötü onu kullanmayın ama sırf 25$lık kupon için 6$ verebilirsiniz. Kuponu aldıktan sonra da yahoo linkiyle kuponu açınız ve yaklaşık 80$ hesabınızda olsun. Böylece 8,50 ytl ye yaklaşık 80$ lık hesap almış olursunuz.

ama kredi kartı gerekiyor ?

6 $ a ne alınca sana kupon veriyo ? benim birçok domain alışım oldu sonra sordum tarif ettiği menüden baktım 15 tane domain aldım 1 tane bile kupon kazanmadım

S

serkanus

Misafir
bitis.jpg

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet 6$'a hosting alınca bir adet 25$'lik kupon veriyor ama:

- Yahoo link'i ile kupon sağlıklı çalışmaz. Bazen hiç çalışmaz bazen kısa sürede reklamlar durur.

- Her müşteri sadece 1 kupon kullanabilir.

- Aynı kredi kartıyla birden çok müşteri numarası açmaya kalkarsanızda godaddy'den topluca banlanırsınız.

- Aldığınız bonus kupon hemen hesapta gözükmez. Kredi kartı ödemeniz'i godaddy çalışanı onayladıktan sonra gözükür. (Hemen para çekilir ama 2. bir kontrolü manual olarak yaparlar. Genelde 6-7 saat sürer. )

- İşe yaramadı :)

S

serkanus

Misafir
ve resimden de görüleceği gibi bu kampanya 63 gün sonra bitiyo :) sonra yeni kampanya yapar bilemem tabi

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25$'i 64 gündemi bitirmeyi planlıyordun? :D

USD değere sahip her kupon 31 aralıkta hakkı rahmetine kavuşuyor :) Tabi bazıları önceden gitti. (100$,200$) :D

okanari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pexolas, benim kupon hala calismiyor. Bugun yeni hesap ya da geri odeme bekliyorum...

okanari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pexolas (e.kirca) sana ulasamıyorum. Pazartesi sorunu cozriz demiştin ancak msn'de yoksun ve verdigin cep telefonu numarası kapalı.

Arkadası tanıyan ulasabilen varsa bi zahmet haber verirse verdiğimiz paranın ardından giremediğimiz reklamlarla boyla bakakalmayalım. Pazartesi sorunu cozeriz demisti ama ortada yok...

Y

Yamaha

Misafir
pexolas (e.kirca) sana ulasamıyorum. Pazartesi sorunu cozriz demiştin ancak msn'de yoksun ve verdigin cep telefonu numarası kapalı.

Arkadası tanıyan ulasabilen varsa bi zahmet haber verirse verdiğimiz paranın ardından giremediğimiz reklamlarla boyla bakakalmayalım. Pazartesi sorunu cozeriz demisti ama ortada yok...

senin gibi bende beklemekteyim aynı kaderi paylaşıyoruz yani :)

okanari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cebi acık olsa aricam sorucam, bu kadar telaşa vermicem ortalogo da:p elefonu kapalı, msn'i kapalı, ptesi dedi yok ortada:) gorucez bakalım:p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5