İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hesaplı ucuz ve güvenilir Domain firması tavsiyesi lazım !!

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hesaplı ucuz ve güvenilir Domain firması tavsiyesi lazım !!

Arkadaşlar. elimde belki 10 belki 20 domain vardır. son 5-6 yıldır internette ne oluyor ne bitiyor takip edemiyorum.

Reseller club ta hesabım var ama şöyle bi baktım acayip pahalı ve karmaşık hem herseferinde şifre problemim oluyor yenisini alana kadar uğraşıp duruyorum.

birde herşeyi ekstra ücretli yapmışlar. eskiden en ucuzu bunlardı . ilk çıktığında yani.

icann register olan sağlam eski güzel sağlam hesaplı bir firma arıyorum.
whois saklama ücretsiz olursa iyi olurdu ))

sovetski

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
easyname.com
godaddy.com
1and1.com

Benim bildiğim bu aralar en ucuz alan adları bu firmalarda var kupon kodlarını ve s. araştırırsanız ucuza regleye bilirsiniz :)

Ruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
easyname.com
godaddy.com
1and1.com

Benim bildiğim bu aralar en ucuz alan adları bu firmalarda var kupon kodlarını ve s. araştırırsanız ucuza regleye bilirsiniz :)

2. yıl ödemeleri yüksek oluyor ama transfer için sorun cıkarmıyorlar.
Süre bitimine yakın başka firmaya indirimle kupon kodlarıyla transfer ederek 2. seneyi de ucuza getirmiş olursun.

Bencede Godaddy.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5