İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hey gidi iyinet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uzun bir aradan sonra gelen email üzerine bir uğrayayım dedim. Forumun eski şaşalı günlerinden pek eser kalmamış gibi görünüyor. Tanıdık bir yüz aradım aforizmalardan başkasını göremedim. Modlar desen değişmiş. Hey gidi hey. 6 sene önceki ortamı hatırladım da geçmişe döndüm :)

kuralsizz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
iyinet, 1 sene öncesine kadar, 1000 kat daha iyi..

Kurbanı olun şu halin, ha 6 sene diyorsanız - bilemem :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
iyinet, 1 sene öncesine kadar, 1000 kat daha iyi..

Kurbanı olun şu halin, ha 6 sene diyorsanız - bilemem :)

Katılıyorum sana, 1 sene öncesine göre gerçekten de çok iyi yerlerde.Her şey bir yana, adminin çabaları gerçekten de takdir edici. iyinet admin, zaman ayıramadığı için ilgilenemiyordu, oda kendince haklıydı. Yine de onuda tebrik ederim. Domaini öldürmedi ve ilgilenecek birisine sattı, hem o kazandı hem de tüm iyinetlilier.. Ama bir gerçek varki, bende eskiyi çok özlüyorum. Bu tamamiyle, forum sayısının artmasından kaynaklanıyor bence. İnşallah eski günlere döneriz tekrar. Çabalar, emekler heba olmaz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
evet 6 sene önce biraz curcuna vardı , google ında şaşalı dönemiydi .Haliyle bu forum çekim merkeziydi :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben 1 yıl üye olalamamıştım dışardan konu okumuştum eskiden ,düşünün artık:D

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet ben yeni keşfettim ve zamanım burda geçiyor bir mod tarafından geldim ve çok beğendim ve aradığım çok şeyi bulabiliyorum. Biraz daha yorumlar arttırılıp ama boş yorum değil çok daha iyi yerlere gelecektir. Bizde bize görev verildiği taktirde her zaman yapmaya hazırız. Görev verilmesi önemide yok gerçeği her zaman destek veririz. İyiki varsın İyinet...

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Çok büyük bir hareket canlılık olmasa da, oyun parkı havası olmaması mutlu edici bence.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
İyinet devredilmeden önce kendi kendini öldürdü. Yeni yönetim şu anda gayet iyi götürüyor umarım kısa süreli bir heves değildir de bu ilgi alaka daimi olur.

Ayrıca şunuda belirtmekte fayda var ,

İyinet elit bir kesimin üye olduğu bir topluluk. Diğer wm forumları gibi değil. Diğer forumlarda 1 konunuza 10 tane saçma sapan mesaj geliyorsa burada 1 konuya gelen tek bir mesaj gayet tatmin edici oluyor.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yani lafın kısası arkadaş "zürt" diye arandığında bile iyinet'i gördüğümüz günlerden. O yüzden hey gidi günler :p

X

Xman

Misafir
Bir webmaster sitesinin 8 sene bir şekilde ayakta kalabilmiş olması da çok büyük bir başarı bence..

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Zaten bildiğim son 1 sene içinde eski site yöneticileri birşey yapmadı ki. Gerici dikta yönetim anlayışına sahip modarator ve yönetici yardımcıları mevcuttu. Forum adına birşey yoktu zaten. Gelen ziyaretçiler sayaçlardan gelen site sahipleriydi. Bakınız Loglara.

Devir işlemi zaten verdik verecek derken 6 ay sürdü. Bu arada forum pek aktif olamadı. Sonuç trgy enkaz aldı ve şimdi bu enkazdan bir güneş doğurmaya çalışıyor. Başarılıda. :) Umarız iyinet alternatif olmaktan çıkar ve varsayılan olarak webmaster forumları yerine geçer. Zaman herşeyin ilacıdır sabır edelim :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Nostalji diye bir bölüm açılmalı forumda :)
Eskiden, eskiden, biz eskiden, su içerdik testiden...

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes youtube facebook manyağı falan olur ya ..Ben de uzun yıllardır iyinete maile bakar gibi bakarım.Hiç kapanmasın inşallah.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinetin geçmişteki o günlerine dönebileceğini sanmıyorum. Bu kalabalıkta kimse yolunu bulamıyorki zaten. :(

X

Xman

Misafir
Benim gibi uzun süre dışarıdan izlemiş olabilir, mesela ben ilk 2 sene hiçbişey bilmediğimden üye olmadım hep aradıklarıma iyinetten ulaşıp kendimi bir seviyeye getirdikten sonra 2007 de üye oldum ama 2005 ağustosunda keşfetmiştim iyineti.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Benim gibi uzun süre dışarıdan izlemiş olabilir, mesela ben ilk 2 sene hiçbişey bilmediğimden üye olmadım hep aradıklarıma iyinetten ulaşıp kendimi bir seviyeye getirdikten sonra 2007 de üye oldum ama 2005 ağustosunda keşfetmiştim iyineti.

Haksız banlanmalardan dolayı bu çoğumuzun 2. nickidir :) ( 11. nickini kullanan adamı tanırım, çıksın ortaya o şahıs :D )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5