İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HHAMedia - PSD to CSS/vBulletin Tema/4.x/3.x

HHAMedia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

- Adım Hasan Hüseyin, uzun zamandır vBulletin Tema işleri ilgilenmekteyim, son 3 yıldır PSD to CSS işleri ilede uğraşmaktayım kendi tasarımlarımı CSS'e dökmekteyim henüz satış konum hiç olmadı.

- Profesyonel bir şekilde vBulletin 3.8, 4 serisi için temalar yapmaktayım, temalarımda ihtiyaç duyulmadıkça tablo kullanmamakta full CSS'dir.

- Temaların kurulumunu ücretsiz olarak kendim yapmaktayım, eklentilerin uyumsuzluğunu aynı zamanda ücretsiz olarak gidermekteyim.

- URL verilmiş referansların sitelerin şuanda online oldukları için aktif bir şekilde görebilirsiniz.

- Aynı zamanda vBulletin için tek bir şablon düzenlenmeside yapmaktayım.

- Tasarımlar kodlamalara ve diğer araç gereçlere göre ücretlerinde farklılık gösterebilmektedir.

- Çalışma prensibi olarak; Önce işin tamamlandığında size görüntü gösterilir, müşteri onayladığında ücret hesaba yatar tema sisteme kurulur.

- Öğrenci olduğum için hafta sonları temalarını %100 olarak bitirmekteyim, eğer hafta içide musait olursam hafta içide temalarınızı yapabilirim.

- vBulletin 3.8 referanslarım:
vb3-vbdepo-sari.png

- vBulletin 4 referanslarım:
vb4-vbdepo-portalak.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5