İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hiç Bir Şey Anlamadım :S

Murat Sökmen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
5-10 Dk önce net internetten Sagocuyuz.biz ' domainini aldım . ve sonrasında bi yere kayıt edilmişim etmişler daha doğrusu alatron diye bir yere . Bir şey anlamadım ve daha garibi alatronda son referanslarda göstermiş :s Net internet beni kaydettirdiyse Kişi isteği olmadan kayıt yaptırma hakkı varmı ki . Şikayet Konusu Değildir Yardım İsteme konusudur kimseden şikayetim yok . sadece merak Nedir bu alatron :( :eek: He bu arada İlk kez netinternet ile çalıştım. Büyük bi pot kırdıysam özür dilerim :D

İlgili resimler

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Alantron Netinternet'in Register firmasıdır. Domainlerini netinternet oradan kaydetmektedir. Bence iyi bir tercih çünkü Alantron'un işi sadece domain. Bu yüzden de teknik destek mükemel.

Yani Ni'den panel isterseniz size alantron'u verir. (panelonline.net) Bu daha iyi yani. :)

Murat Sökmen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Alantron Netinternet'in Register firmasıdır. Domainlerini netinternet oradan kaydetmektedir. Bence iyi bir tercih çünkü Alantron'un işi sadece domain. Bu yüzden de teknik destek mükemel.

Yani Ni'den panel isterseniz size alantron'u verir. (panelonline.net) Bu daha iyi yani. :)

Bilgilendirme için teşekkürler. Bi An korktum . Daha önce dıtt firmasında alan sorguladıktan sonra şirket almış şeklinde konular görmüştüm . Harbi bi ohhh çektim :D Tekrardan Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5