İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hikmetsonmez Youtube Abone Ve Beğeni Satışı - En Uygun Fiyat Garantisi

Hikmet Sönmez

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
youtube-subscribe-button-psd-photoshop-july-2013.png

Herkese Merhaba Arkadaşlar, Abone Ve Like Satış Hizmetine An İtibariyle Başlıyorum. Allah Utandırmasın.

Aboneler Tamamen Türk Ve Organik Takipçilerdir. Abone Alımı Yaptığınızda Zaten 1000 aboneye 50 abone gibi bi düşüş göreceksiniz buda gerçek abone sağladığımın bi kanıtıdır. Satış Yaptığım Arkadaşa Aldığı Abone Sayısına Gören 500 ila 2500 Abone Fazladan Gönderilmektedir. Bu Şekilde Tek Tük Düşen Aboneleride Telafi Etmiş Oluyorum.

Fiyat Listem Aşağıdaki Gibidir:

5000 (5k) ABONE 250 TL

10000 (10k) ABONE 500 TL (3000 Like Hediye)

15000 (15k) ABONE 750 TL (4000 Like Hediye)

Not: Kesinlikle 5k aldı iseniz 6k gibi gönderilir. yani satın aldığınız sayının altında kesinlikle abone gönderimi yapmıyorum. hertürlü fazlasını gönderirim.

Not2: İstediğiniz Kadar Kanala İstediğiniz Kadar Güne Bölebilirsiniz Abone Aktarım İşlemini. Konuya Cevap Yazmayı Lütfen Unutmayın Referanslarım Çok Önemli Bu Konu İçin.

Referans Dağıtımı: Sadece 5 Kişiye 50şer Referans Abone/Beğeni (isteğine göre) Gönderim Yapılacaktır.

Hızlı İletişim İçin Whatsapp: 0541 367 5782

Referanslar:

Aboneler hızlı bir şekilde geldi teşekkürler :)

aboneler geldi teşekkürler :)

[bahset="56805"]HikmetSonmezi[/bahset] aboneler gelmiş hocam teşekkür ediyorum :)

15.000 abone alındı önce abonelerde 2000 düşüş yaşandı bildirdim 20.000 aboneye yükseltti şuan sorun yok çok ilgili ve hızlı bir satıcı teşekkürler

aboneler hızlı bir şekilde gelmeye başladı teşekkürler

Referans isteğimi kırmadan yerine getirdi, teşekkürler.

çok teşekkürler arkadaşımız ilgilendi sağolsun

Aboneler yaklaşık 1-2 saat önce geldi, henüz herhangi bir azalma olmadı. Oldukça başarılı ve fiyatlarda uygun

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 03:00 -->-> Daha önceki mesaj 01:38 --

ilk 3 yorum yazana kanallarına ref olarak 50şer abone gönderiyorum.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Benim bu şahısla ilgili herhangi bir alakam yoktur. Uzun süredir Offline olduğumu görerek referans edinmek amacıyla yaptı diye düşünüyorum. Yetkililere duyurulur.

Hikmet Sönmez

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
50k lık bekleyen işlem var dün ile bugün toplu işleme alınacak sipariş alımı açık.

Hikmet Sönmez

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Satış aktif..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5