İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hipnoz İle İngilizce?

prestige

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NLP Grup diye bir siteye denk geldim bu sabah hipnoz yöntemiyle ingilizce öğrettiklerini söylüyor adamlar, kur başına 2200 tl alıyorlarmış iki kur 4400 iki kur alana bir kur bedava falan filan
İnsan merak ediyor aradım sordum bi makale okusam ne kadarını anlarım deyu.
Kadın yurt dışına çıksan otel yemek pasaport vs işlemlerini sorunsuz halledrsin dedi

Arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varsa lütfen paylaşın az para değil ama emek yok boş beleş bir haftada ingilizce giden gören bilen parmağına zahmet aydınlatıversin bizi...

Haa birde şikayatimvar.com da araştırdım adamın biri sürekli ingilizce düşünüyom çalışamıyorum falan demiş böyle şikayet mi olur la :p

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
piskologla gorusmek gerek asli varmi yokmu diye.. ayrica sikayetimvar daki sikayetde hikaye tanitim olmus resmen :p

ispirLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamın kötüsü olmaz onlar'da öyle yapmış :)
sen gider de yararını görürsen pm at bana 10 kişi ile gidicem.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Yok öyle şey. Gerçi aynımıdır bilemem ama eski hatun gitmişti benim yalan dolan.
İyi bari okumadan etmeden matematik prof. yapsınlar benide :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5