İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hırsız birkanbilişim

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
merhaba iyinet ailesi gecen konu acmıstım sayfam calınmıstı allahtan kurtardık su an berk birkan adında birkanbilişim nickli arkadas bir hızsızdır bunu herkes bilsin ki ona göre alışveris yapsın bir çok arkadasıda dolandırmıs bu adam neden hala banlanmıyor az önce konustum baska biri olarak ekledim face yok ben calmadım yok ben yapmadım diyor resmen hırsız bu cocuk lütfen gereken yapılsın ve bu kişi ile alışverişler yapılmasın

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
yönetici arkadaşlarımıza elle tutulur somut bir delil gönderip banlanmasını sağlayabilirsiniz.

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Böyle bir ithamda bulunmanız için kanıtlarınızı eklemeniz lazım..
Yoksa iftiraya girer. Dinende hukukende bu böyledir;)

Şu anda adam sizi davaya verse emin olun borçlu çıkarsınız :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254

gerçekten bi çalınma söz konusu ama :)

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21

istediği yere versin kardeş burda bir çok kişiyi madur etti bu şahıs sağolsun sayfanın eski sahibi arkadaş yardımcı olduda sayfayı geri aldık ya parası gidenler ne olacak böylelerini buralarda barındırmak sakıncalı su an kanıt gösteremiyorum ama emin olun kaç kişi madur oldu

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Hocam bu forumda yeni sayılırım. Oldukça kaliteli ve faydalı içerikler barındıran bu forumun tek sevmediğim yönü bu. İsteyen delil göstermeden kalkıp "şu şerefsizdir.." ya da "şu hırsızdır.." deme hakkına sahip olmamalı.

Mesela "roymand hırsızdır" diye bir başlık açılsaydı bu hoşuna gider miydi hocam? Aynı şekilde benimde hoşuma gitmezdi. Mağduriyet olabilir doğrudur, hatta sen bir bakıma bizleri dikkatli olmamız için uyarıyorsun eksik olma ama kullanılan dil biraz ağır değil mi?

Bir insanı karalamak çok kolaydır. Karalanan insanın kendini aklaması bu kadar kolay değil.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
durup dururken birini karalayacak biri değilim ve bunu hiç kimse yapmaz zaten ben basıma gelen olayı anlattım durumu inan o sahıs için bu sözler az bile

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Kanıt olmadan kimse birşey yapamaz abicim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5