İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hise paylaşımı

zaferr02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
biliyorum bu site borsa sitesi değil ama,İsteyen arkadaşlar olursa,Hisselerle ilgili bilgi alışverişi yapabilirim.
(webmastırlardan biri ikisi hariç diğerleri ücretsiz,hizmet alamaz :))

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz? elimde bu tarz yatırım yapabileceğim bir miktar (xxx ytl) bütçem var.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
kısa veya uzun. ama orta değil. ya tamamen bırakırım elimdekini, yada çok kısa vadeli birşey olur. ne önerirsiniz?

zaferr02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
kısa veya uzun. ama orta değil. ya tamamen bırakırım elimdekini, yada çok kısa vadeli birşey olur. ne önerirsiniz?

atay profilimde msn adresim var. Ekle görüşelim.
Burada şunuda peşinen yazayım kesinlikle herhangi bir ücret talep etmem veya bir beklenti içinde olmam söz konusu değildir.
sadece dua istiyorum.

turunc4u

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaab ben borsaya yeni başladım ve merak ettiğim öğrenemediğim şeyler var.

Hisse senedi aldık, şirket kar yaparsa bize de o karlardan dağıtılıyor mu? Sanırım dediğim şey temettü. Neye göre dağıtılıyor?

Aracı kuruma gitsek mesela garanti bankası internetten aldığımız hisseleri kağıt olarak verirler mi?

zaferr02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
merhaab ben borsaya yeni başladım ve merak ettiğim öğrenemediğim şeyler var.

Hisse senedi aldık, şirket kar yaparsa bize de o karlardan dağıtılıyor mu? Sanırım dediğim şey temettü. Neye göre dağıtılıyor?

Aracı kuruma gitsek mesela garanti bankası internetten aldığımız hisseleri kağıt olarak verirler mi?

şirketlerin birçoğu temettü yerine bedelsiz sermaye artırımına gidiyor yani para yerine hisse veriyor,
Aldığınız hisse senetlerini nerden aldığınız önemli değil ,hiseleriniz sizin adınıza o aracı kurum tarafından takasbankta saklanır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5