İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hit Alma Sİteleri Yüzünden Adsense Hesabı Kapatılırmı?

chingachgook

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Selamlar.Aklıma birşey takıldı.Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Lütfen kesin bilgiye sahip olan arkadaşlar yazsın.Zira bana net cevap lazım.Bu hit artırma siteleri var bildiğiniz gibi.hitcanavari,hit-al v.b.Ben sitemde bunlardan kullanıyorum.Adsense hesabı aldığımda bu tarz hit artırma sitelerinin zararı olur mu?Banlanma olayı falan başımıza gelir mi acaba?Şimdiden teşekkürler

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
eğer hit çektiğiniz sayfa da adsense reklamı varsa; evet bu kuralara uygun değil, banlanma sebeplerinden biridir.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Sahte hitte büyük ihtimalle uyarı gönderiyor. Devam ederse hesap tehlikeye girer..

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
peki, adsense kodu olan siteye domain yönlendirme yapılırsa banlanma olabilirmi? bunu merak ediyorum..

Mesala 50 domaini adsense kodu olan bi siteye yönlendirsem bi zararı varmı?

not: konu sahibi isterse silebilirim ayrı konu acmak istemedim..

chingachgook

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
peki, adsense kodu olan siteye domain yönlendirme yapılırsa banlanma olabilirmi? bunu merak ediyorum..

Mesala 50 domaini adsense kodu olan bi siteye yönlendirsem bi zararı varmı?

not: konu sahibi isterse silebilirim ayrı konu acmak istemedim..

Sorun değil,benim sorum cevaplandı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5