İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hit Canavari Uyeligi Tanıtım ve Satışı

erkulkazim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba;
Sizlere Sistemimizi anlatmadan önce piyasada kullanılan hit kazandırma sitelerini tanıtayım...

Sitenize 3 Tip Hit kazandırırsınız.
1- Program ile : Bazı arkadaşlar varki tek tek ekleyip konuşmuşumdur. Böyle bir hizmet verdiği için teşekkürler ama bu tip programlar tamamen proxy değiştirerek girer ve istediğiniz kadar hit kazandırır. Ama bu hitin gerçek ip mi yoksa proxy aldatmacasımı oldugunu http://www.dacounter.com/ sitesinden üye olup sitenize eklediğiniz sayaçla deneyebilir görebilirsiniz.

2- Site Yöntemiyle: Örnek vermek isterdim ama sitelerin yararı olmayacagından isim vermeden belirtiyorumki. Bu tip sitelerde üye olan kişilerin siteleri surf sistemine katılarrak diğer üyelerin sitelerini gezer ve Hit kazandırdıgı söylenir. Ama işin gerçegi ki http://www.dacounter.com/ yine bu siteden göreceksinizki gelen kişilerin o siteden geldiği görülürki buda google abinin dikkatinden kaçmayabilir.

3. Yine Program : Buda 2. sisteme benzeyen ama program hali olan bir sistem. Sadece takil olarak görebileceginiz bir sistem ki yukardaki 2 sistemden yine biraz iyi.

Şimdi gelelim bizim Programımıza: Bizim akıllı programda bu 3 sistemin mantıgı birleştirilerek kurulmuş bir sistem. Üye oluyorsunuz programı indiriyorsunuz. Kurup siteleri Tarıyorsunuz Ama şu varki laf aramızda program googleden arama yapıp giriyor programda isterseniz Gözle Görebilirsiniz bunu. Diğer Üyelerde sizin sitenizi geziyor. Böyle anlatması kolay tefferruatlı birşey.
Avantajı nedir Derseniz avantajı yerine kullanım şartını sunim size.

Hitcanavari.net Kullanım Şartları:
1 -Hitcanavari.Net web sitelerinin ziyaretçi trafiğini google ve diğer arama motorlarındaki pozisyonunu yükseltmek daha iyi tanıtmak için kurulmuş bir hizmettir.
2 -Hitcanavari.Net sistemine T.C yasalarına aykırı, yasa dışı, ahlak dışı vb. içeriği uygun olmayan siteler siteler katılamazlar.
4 -Hitcanavari.Net' e katılan sitelerde sistemin durmasına neden olabilecek POP-UP, mesaj kutusu, javascript pencereler olmamalıdır.
5 -Hitcanavari.Net' de NORMAL, BRONZ, GÜMÜŞ, ALTIN olmak üzere 4 türlü üyelik tipi mevcuttur.
7 -Hitcanavari.Net' de NORMAL üyelikler ücretsiz, diğer üyelikler tipleri ücretlidir.
8 -Hitcanavari.Net' a katılan üyeler üye olurken bilgilerini eksiksiz ve doğru girmelidirler.
9 -Hitcanavari.Net gerekli gördüğü takdirde bir üyenin üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.
10 - 30 günden fazla programı kullanılmayan üyelikler sistem tarafından otomatik olarak askıya alınacaktır.
11 -Hitcanavari.Net' e katılan bütün üyeler yukarıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

12- Programda Site Gösterimi Adil Bir şekildedir. Yani Günlük Programa Girenin sitesi ilk sıralarda gösterilirken 1 hafta Girmemiş bir kişinin sitesi en sonlarda gösterilir.

Şimdi Gelelim En Damar Soruya.
Soru:Sizin siteniz yeniyken 1K-2KVs. Nasıl vereceksiniz diye sorarsanız. Onuda Söyleyeyim.
Cevabım: Üye potansiyelimiz yerleşene kadar, daha önceden yazmış oldugum ve exesini siteye koydugum bir program Tamamen modemi resetleyip yeni ip ile günde 400-500 arasında hit kazandıran program ile desteklenecektir. Yalnız üye sayısı arttıkça bu sayı Günde 100-200 e düşebilir.

Ve size Programın Referans Göstergesi
ornek2.jpg

tablo1.gif

Programın Özelliği
Normal üyeliklerde her 30 saniyelik sörf süresinde 1 kredi kazanırsınız.
Bronz Üyelikte her 30 saniyelik sörf süresinde 2 kredi kazanırsınız ve hesabınıza 10.000 bonus kredi anında eklenir.
Gümüş Üyelikte her 30 saniyelik sörf süresinde 2 kredi kazanırsınız ve hesabınıza 20.000 bonus kredi anında eklenir.
Altın Üyelikte her 30 saniyelik sörf süresinde 3 kredi kazanırsınız ve hesabınıza 50.000 bonus kredi anında eklenir.
Ve Tüm üyelerden Sitelerinin Gösterilmesi başına 2 Kredi Düşürülür.
Şartlarımızı Kabul Eden Herkes Bu sisteme Programdan Yada Siteden Üye olabilir.
www.hitcanavari.net
Programı İndir

Hitcanavari.Net Yönetimi
Kazım ERKUL
Not: Bu Sistem Kazersoft.com ve Hitcanavari.com ortaklıgıyla yapılmış bir sistemdir.

mwt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hemen hemen 2 aydır kullanıyorum söyle bir sıkıntım var sitelerimi ekliyorum.
Kredilerim bitince siteler otomatik olarak siliniyor ama internet sitenize giriş yaptıkdan sonra bakıyorum 6 adet internet sitesi görünmekte.

4bin küsür kredim hala var o konuda memnunum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5