İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hit kazanma auto surf scripti (3$) kaçmaz!

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
bir zamanlar kendim 50tl ye aldığım hit kazanma scriptini artık herkeze 5$ a veriyorum evet yanlış duymadınız! :)
Tamamen açık kaynak kodludur.
php ve mysql destekleyen tüm hostlarda destekler, free hostlardada kullanabilirsiniz. Örnek byethost.
Demo: www.webziyareti.com

kurulumu basittir.
Ödeme: paypal 5$ veya turkcell 10tl dir.
MSN: [email protected]

eğer temayı beğenmediyseniz 50tl ye size özel tema yapabilirim.
+hit scripti alan herkeze www.pagerankcheckers.net burdaki kendi yaptığım, pagerank sorgulama scripti hediye Evet! Scriptin ingilizce olduğuna bakmayın alan adı yabancı olduğu için ingilizceye çevirdim türkçeside vardır ve herhangi kurulum gerektirmez yükle yeter hostunuzun php desteklemesi gerekli aynı şekilde free hostlarda çalışır.

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu özel yazılım bir script değil ama ? Yanlışmı biliyorum

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah'ın ve Kuran'ın üzerine tüm namusun ve şerefin üzerine parayı yatırdığına yemin et lan bütün herkez görsün Allah'ta şahidim, hadi!

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
ya arkadaş olan olmuş tartışmayın bosuna verin belki işine yarar biri olur daha cok geliştirir hep küfür hep küfür bu ne ya

Fyaman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googleden aranılıp geldi ve script satın alındı kurulunca adresi forumda paylaşırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5