İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hit Kazanma Scripti Satışta !

Snipes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkese iyi günler,

Satacağım script w.arez değildir kimisi w.arez diye yorum atıcaktır eğer bu script w.arez ise bir linkte bana göndermesini istiyorum ben scripti yapan arkadaşa sordum millet scriptini satıyor diye kendisi bana sende satabilirsin diyerek cevapını verdi ve ben bu scripti aldığım fiyatın daha altında satıyorum.

Scriptin örnekleri
www.hitzamani.com
www.onlinehital.com
www.hitmotoru.com ve benzeri siteler verdiğim son iki sitede bir kaç hata vardır ve giderilmemiş veya fark edilmemiştir ilk sitedeki scriptin hataları giderilmiştir ayrıca içerisinde orjinal teması vede 2 adet farklı tema bulunmaktadır. Scripti ben yapmadım ama herhangi sorununda yardımcı olmayada çalışacağım.

Almak isteyen olursa PM atabilirler Fiyatı 50 TL'dir.
Eğer scriptin W.arez olduğunu düşünen varsa adminle iletişime geçebilir ve konuyu kapattırabilir. Saygılarımla iyi forumlar dilerim.

Ödeme şekli Paypal, Misli, Akbank

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5