İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hit Programı Satılık (3 Kişiye) (Özel Program)

-Joker-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar...

Elimde Bulunan Organik Ve Tekil Hit Sağlayan Programı Sadece 3 Şanslı Kişi İle Paylaşmak İstedim 20 $ Gibi Bir Fiyata... Şimdi Ben Size Programı Anlatayım...

Program 3 Farklı Yol İle Sitenize Hit Gönderebilir... Google Üzerinden, İstediğiniz Bir site üzerinden veya Direk Link Olarak Gönderebilir... Program İçinde 7000 Farklı IP bulunmaktadır... Yani Günde 7000 Tekil Ve Organik Hit Gönderebilirsiniz... Bu Program İle Google'da Üst Sıralara Çıkabilirsiniz...

Programı Daha Detaylı Görmek İçin PM İle MSN adresinizi Gönderirseniz İletişime Geçerim... Dediğim Gibi Sadece 3 Kişiye 20 $'dan Satılıcaktır... Programı Satma Nedenim Acilen Paypal'a İhtiyacımın Olması...rolleyes:

Ödeme: PAYPAL​

İyiforumlar...

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayırlı satışlar ama bence satış yapabileceğini düşünme çünkü daha ilk measjın kimse kalkıpta almak istemez.(güvenirlik olayı...) keşke biraz daha aktif olduktan sora açsaydın bu konuyu

-Joker-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı satışlar ama bence satış yapabileceğini düşünme çünkü daha ilk measjın kimse kalkıpta almak istemez.(güvenirlik olayı...) keşke biraz daha aktif olduktan sora açsaydın bu konuyu

Nick'imi Webmastersitesin'de Veya R10'da bakarsanız Görebilirsiniz... İlk Defa Bu Siteye YAzıyorum Zaten 2 Kişi geldi r10'dan son kişiyi arıyorum ws'de 28 E-Ticaret Bulunmaktadır... Güven Problemi Olmasın ;)

exet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba mesaj gondermeye calıstım sanırım gonderme hakkım yok. siz bana mail adresinizi yollarsanız goruselim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5