İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hit sağlayıcılar nasıl kullanılır

Utip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genel olarak çok küçümsenen bir alan hakkındabir kaç şey anlatmak istiyorum.

Traffic Exchange

Bu konuyu genel olarak insanların küçümsediğini biliyorum ama önemli bir kaynak. Reklamların kendileri, reklam veren olarak işlevi açısından doğru kullanıldığında harcanan emeğe değen bir sistemdir.

Reklamlara neden bakarım ?

Şimdi ismini versem bu yazıyı okuyanların hepsinin çok iyi bileceği bir kaç örnek vereceğim. Uploading ile para kazanma, link vererek para kazanma gibi daha da sıralayabileceğim bir çok iş türü buralarda tanıtıldı. Büyük bir çöplük olmasına rağmen, önemli bir çok iş imkanını da yakalayabilmemizi sağlar. Haftada 1-2 saat ayırarak, belkide çok büyük gelir elde etmenizi sağlayacak bir iş imkanı yakalayabilirsiniz. Bazen de aylarca yeni bir şey çıkmaz. Buralarda yayınlanan bir çok iş bir kaç ay sonra internetten aranarak bulunabilir hale geliyor.

Kendi sitenizin reklamlarında

Öncelikle unutmayın ki insanlar 5-10 saniye içinde diğer reklama geçmenin peşindeler. Bu 5-10 saniyelik zamanda bir slogan yazısı yada resmi göstermemiz gerekiyor. Hep sitenin kendisini göstermek olarak algılandığı için başarısız olunuyor. Örneğin mizah ile ilgili bir sayfa tanıtacaksanız, 3-5 saniyelik kısa sürede açılacak boyutta gif animasyon yapın. Üstüne linkli bir slogan atın. Altına da linkli bir davet yazısı yazın. Asla sitenizin linkini yayınlamayın. Bunun siteniz ile google arasında sorun yaratmasının yanı sıra, kimse 5-10 saniye içinde kalabalık yazı ve resimlerle dolu sayfanın arasında bir şey göremez.

Ürün satışı yaparken

Bu sitelerde özellikle satacağınız ürüne dikkat etmek gerekir. Öncelikle iş konuları çok popüler olduğu için, yeni çıkan bir iş imkanını tanıtmak açısından bulunmaz bir nimettir. Günde 1-2 doları civarında gelir elde edilebilecek bir iş bulun ve tanıtın, bütün asya sizin alt üyeniz olsun. Bulunur mu ? Her zaman değil ama erken yakalarsanız gerçekten iyi bir gelir elde edersiniz. Satmayı düşündüğünüz ürünün tanıtım sayfasını her zaman kendiniz yapın. Asla bütün bir sayfa görüntülemeyin. Sloganlar çok önemlidir, sayaç 20 saniye bile olsa sizin toplam 5 saniyeniz var. 5 saniyede anlaşılabilecek şekilde tanıtın. Ben buralarda ne satsam diyorsanız hiç girişmeyin, sattığınız ürüne güveniyorsanız. Beş saniyede algılanacak güzel bir tanıtım resminiz, sloganınız varsa ve en önemlisi hit sağlayıcılarının piyasasına uygun bir ürünse, riske girmeden elinizde hit varsa kullanın geri dönüş alırsanız hit bile satın alın.

Uzun süre kullanacak olanlara tavsiyeler

Resminizi ekleyin. Scam bir ürün varsa hemen linkini kaldırın ve scam ürünlerden uzak durun. Bir süre sonra bazı insanların sizin resminizi yada tanıtım sayfanıza her zaman aynı imzayı yada logoyu atarsanız bunları hatırlayıp ürünlerinize güvenmelerini sağlayın.Düzenli kullanıcısının 300-500 kişi olduğunu bildiğiniz sitelerde kendinizi tanıtın. Bir süre sonra ne tanıtsanız üye olacak insanlar çıkacaktır.

En tavsiye ettiğim hit sitesi:

Refli link

Refsiz link

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5