İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hitgator İle Günlük 1 k Hit Kazanma ( Kanıtlı )

geceler

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ilk konumu kendi yaptıgım bir programı paylasarak açmak istedim bundan sonra aranızda daimi olacagım inşallah :şekil:
lise 4 deyim bir ödevim için yapmıstım programımı aslında ama bazı arkadaşlar isteyince bi blog kurup programı güncellemeye karar verdim

Program Oto surf sitelerine masaüstünüzden bağlantı kuruyor yani mantıgı basit ama ek olarak
SES KAPATMA
%100 popup engelleme
Programdan istediğiniz siteyi banlama (host dosyası kullanarak)
gezdiğiniz siteler saatleri tarihleri herşeye ulaşabiliyorsunuz
program coklu açılıyor 2-3-4 İstediğniz kadar
( 1 PROGRAMDAN 4 TANE WEB SİTESİNDE AYNI ANDA SURF YAPABİLİRSİNİZ )

Programı yükleme linki HİTGATOR V2.8

Programın güncel sürümlerini herzaman bu adresten RESMİ BLOG
KESİNLİKLE HİÇBİRŞEY YOKTUR İÇİNDE BAŞTADA DEDİĞİM GİBİ ÖDEVİM İÇİN YAPMISTIM DAGITMAYA KARAR VERDİM TARATABİLİRSİNİZ inanmayana kodların fotoğrafınıda gösterebilirm

GÜNLÜK 1 K HİT KANITLARI
111111111111111111111t.png

86on.jpg

PROGRAMDAN GÖRÜNTÜLER
V2.jpg

programda sitesini tanıtmak isteyen arkadaşlar varsa konu altından yazabilir istatistik ,kontrl panelide veriyorum

bazı arkadaşlar cogu program virüslü oldugu için önyargı ile yaklasıyor kendinizde taratabilirsiniz bende koyuyorum taratma sonuçlarını

Result:
0/ 43 (0.0%)
VİRÜSTOTAL TARAMASI :
http://www.virustotal.com/file-scan...3937ca9dc0ba41f1140015075bc37ad499-1290256627

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
böyle programları görünce aklıma hep trojanlar geliyor

geceler

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
tamam sen kullanma :) diyorum taratın 16 yaşında cocuk değiliz öyle sıradan trojen virüs hek siteleriyle uğrasıcak taratabilirsiniz

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kullanmam demedim ki zaten, aklıma ilk gelen şeyi yazdım, eminim temizdir.

geceler

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
program oto surf siteleriyle bağlantı kuruyor programda oto surf sitelerinin güncel listesi vardır onlardan herhangi birine kayıt olup surf kazanma adresinizi programa yazıp programı saatin yanına kücültüp işine devam edebilirsin popup pencere ler de açılmaz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5