İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hitim Çok Düşük

tolgay007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar finaloyunlar.com u 2 ay önce açtım millet 1 ay önce açmış bakıyorum 500 hiti var oyun sayısı benden çok daha az ama benim hitim 100 civarı geziniyor benim ne yapmam lazım ya bu kadar emek sarfediyorum ama hiçbirşey olmuyor 1 ayda 500 yapan adama diyorum hangi kelimede kastın google için kelime kasmadım diyor.Ama hiti bir ayda 500 olmuş bile benim 2 aylık 100 delirecem ya ne yapmam lazım benim lütfen yardım edin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence acele etme o 1 ay önce acılan ve 500 hite gelen sitelerin ömrü uzun olmuyor belli sürelerde içeriğinle ilgili sitelerden link almaya bak ama abanma ayda 2-3 site ile içieriğinle uyumlu olanalr olursa yükselişin daha iyi olur.

+ bir sektörse sitenin seo düzeni egerki gerekli seo yapmadın ise google botun içieriğini yükseltmesi ve indexlemesi zorlaşır.

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hazır konu link değişimine gelmişken dikkat ettimde 3-4 gün önce yaptığımız değişimin kodunu sitede göremedim...

Edit: Zaman çabuk geçiyor 1 ay olmuş galiba. Ama bu yinede habersiz kaldırmanızın gerekçesi olamaz

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hazır konu link değişimine gelmişken dikkat ettimde 3-4 gün önce yaptığımız değişimin kodunu sitede göremedim...

Edit: Zaman çabuk geçiyor 1 ay olmuş galiba. Ama bu yinede habersiz kaldırmanızın gerekçesi olamaz

isim belirtsenizde kime söylendiğini öğrensek

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

sameone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili arkadaşım bende 3 ayda 11K hit yaptım.
öncelikle toplistlere kayıt ol.
daha sonra hitmotorları var bunlara üye ol.
hiç gelmiyorsa günde 25 üye geliyo günlük ortalamam 165 kişi

http://www.hittrafik.net
http://www.hit-al.com

mesela buralara üye olabilirsin.
ayrıca sitende anahtar kelimelere yer ver googlede en çok aranan kelimeleri bul onlarla ilgili yazılar yayınla

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Msn nickini değiştir reklamını yap yani :D

-Hitim gelmiyor diye hırs yapma,daha beter olursun.
-Oyun siteleri ile link değişimi yap ama kelimen oyun olmasın fazla tıklanmaz, barbie oyunları olabilir mesela.

a_sahin166

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili arkadaşım bende 3 ayda 11K hit yaptım.
öncelikle toplistlere kayıt ol.
daha sonra hitmotorları var bunlara üye ol.
hiç gelmiyorsa günde 25 üye geliyo günlük ortalamam 165 kişi

http://www.hittrafik.net
http://www.hit-al.com

mesela buralara üye olabilirsin.
ayrıca sitende anahtar kelimelere yer ver googlede en çok aranan kelimeleri bul onlarla ilgili yazılar yayınla

hit motorları sadece siteni kasar başkada bi işe yaramaz

Wuharr3W

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- Kaliteli Sitelerle Ve Oyun Siteleri İle Link Değişimi Yapabilirsin.

- Toplist Ekliyebilirsin ( Abartıdan Kaçınmaya Mahsus :) )

- Tanınmış olan arama motorlarına kayıt yapabilirsin. ( Google , Yahoo , Live , Msn...)

Tyreece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pr si yüksek oyun siteleriyle link değişimi yap. Dizinlere ekle, msn ine yaz. Tanıdığın tüm kişilere söyle. Ve daha akla gelebilecek birsürü şey var. Bende oyun sitesi açmıştım matbaa dan A5 kağıdı boyutunda ve referans kartı büyüklüğünde mario resmi bulunan renkli daha çok göze çarpan renklerin bulunduğu bir reklam hazırlatmıştım. Çıkartmalı olduğundan boş bulduğum yerlere yapıştırıyordum. Fakat sitem heklendi. A5 kağıdında olan çıkartmaların neredeyse tamamı elimde kaldı.

Hit sorun değil onu yaparsın, fakat önce heke karşı çok önlem al. Benim başıma geldi senin gelmesin kardeşim.

** Edit: Bir de kodsuz toplistlere ekle kadeşim. Sitende toplist reklamlara kalabalık yapmasın, ayrıca hiç hoşdurmuyorlar. Ekleyeceksen iyinet topliste ekle. :)

tolgay007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün herşeyin gittimi elinden ? :( kim ne isterki oyun sitesinden ya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi