İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hıtım cok yuksek mıktarda dustu

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaslar forumumun ısmını anahtar kelımelerını ve acıklamasını degıstırdım
Hıtım 300 den saat : 15:47 40 hıt normalde bu saatte 130 felan oluyordu
eskı forumumun ısmıne anahtar kelımelerıne gerı mı doneyım yoksa
bu kelımelerden mı devam edeyım
suankı kelımeler google da forumuma ait pvp forumuna ait en zor kelımeler

soyle dusunuyorum
bu kelımelerle yukseleyım.
300 tekıl olcagına ılerde daha fazla tekıl olsun.

Ekleme: yardım!

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
site içeriğine uyuyorsa, doğru seçimler yaptıysanız devam edin tabii. değişikliklerde tepki verir önce.

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
uyuyor sectıgım tum kelımeler sıte ıcerıgımle alakalı google da en zor kelımeler
ama zoru basarmak daha ıyı olur dımı ?

Ekleme: baska yorumu olan

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bir hata da benden. 50 gün kadar önce küçük bir niche site açtım, arayüzünü sonra düzenlerim diye düşündüm ve basit bir tema koydum. 4-5 yazı ekledim, link falan almadan bıraktım. 2 gün önce birden hit almaya başladı, baktım site googleda 8-9 sıraya gelmiş. Görüntü kötü olduğu için gelen dolaşmadan gidiyor. O gün yeni ve konu ile alakalı güzel bir tema yapıp siteye yükledim. Adsenseleri de ekledim. ( metaları ve titleları değiştirmedim. ) 1 gün sonra site 48. sıraya geriledi. Hit bitti.

Ben de kararsız kaldım. Ama eski temaya dönüş yapmayacağım, o hali ile sitenin zaten şansı pek olmazdı. Yeni backlinklerle ve zamanla geri dönüş olacağını sanıyorum.

Senin sorun farklı, anahtar kelime değişimi oldukça radikal bir değişim. oogle siteni yeni bir site gibi algılıyor olabilir.

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ama soyle de bısı olabılır sans varsa eger
bu kelımelerde sıtem ılk sayfada cıkmaya baslarsa kı bazı kelımelerde cıkıyor
cok buyuk hıtım artar bence sızce boyle mı devam etmelıyım.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Konuyu açalı 3 gün olmuş, yani problemin üzerinden henüz çok az bir süre geçmiş. Yeni kelimelerle hit çok büyük oranda artacaksa + gelir - tabiiki o kelimelerin üzerine gitmek daha mantıklı. Eski içerik üzerine yaptığın çalışmaları yeni içerik üzerine yapmak daha yararlı olacaktır. Ben olsam ve kelimedeki rekabet çok abartılı derecede yüksek değilse eski siteyi unutur yeni hali üzerine çalışırdım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5