İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hitinizin artmasına katkıda bulunacak bir eklenti

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Unutmayinki bu eklentiyi kurdugunuz site en az 2 yasinda olsun yoksa cok cabuk filtreye veya sandboxa dusersiniz not olarak aklinizda bulunsun :)

Kurdum ama etkinleştirmedim, ne yapsam acaba arkadaşlar, zararlı olurmu bana, yeni sitem, index 1800 civarı şuan sitemin ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
daniel1336 siten çok yeni. daha sayfaları yeni oluşturdun. Bir süre beklemeni öneririm.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
aman kullanmayın bunu sonra siteniz güm olur.google dayı banlar. demedi demeyin kullanmayın.bakmayın biz kullanıyoruz maksat deneme olsun.sizlerin daha iyi hit alması için kendimizi feda ediyoruz :D

cevap alamadım soruma eif kardeş. bu eklentinin etiketleri ile wp nin etiketleri ayrı ayrı listeleniyor.bunu nasıl tek yapabiliriz?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
aman kullanmayın bunu sonra siteniz güm olur.google dayı banlar. demedi demeyin kullanmayın.bakmayın biz kullanıyoruz maksat deneme olsun.sizlerin daha iyi hit alması için kendimizi feda ediyoruz :D

cevap alamadım soruma eif kardeş. bu eklentinin etiketleri ile wp nin etiketleri ayrı ayrı listeleniyor.bunu nasıl tek yapabiliriz?

Ban nedeni değil. Ama aşırı kelime kullanımında spam olarak algılanıp filtreye girme durumu var bu nedenle üzerinde değişiklik yapılmalıdır.

zubar etiketlerinle birlikte bu eklentiyi uzun süreli kullanırsan sayfanda bir sürü tag olacak. İstersen bırak bir süre çalışsın, sonra istersen etiketlerin sayfada görünmesini engelle temadan kaldır.

Ya da bu eklenen arama kelimelerindeki linkleri kaldır, zaten o şekilde öneriliyor, arama kelimesi olarak linksiz şekilde posta eklensin.

Yada temanı editleyip <?php if(function_exists('stt_terms_list')) echo stt_terms_list() ;?> etiketlerinin önüne yada sonuna ekleyebilirsin. Ama önermiyorum.

Yada Save popular search terms as post tags: seçeneğini aktifleştirip popüler arama kelimelerini etiket olarak kaydedersin.

En iyisi etiketleri işin içine bulaştırma.

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güzel eklentiymiş benim manuel olarak yaptığım işlemi yapıyor ayrıca istediğim kadar etiket göstermek güzel peki eklenti site hızını yavaşlatıyor mu

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Kullandığımız her eklenti kadar. Eklenti kullanımını en aza indirip sadece en vazgeçilmezlerini bırakmak bu nedenle önemli. Manuel olarak ne yapıyorsun. Arama sonuçlarını takip edip oradaki keywordleri mi ekliyorsun postlara?

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynen dediğin gibi yapıyorum kendimce gerekli gördüğüm keywordleri ekliyorum bi karmaşa yaratmadan

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Eklentinin eklediklerini ara sıra kontrol edip silin. Bugün "tereyağı yüze ne yapar" gibi saçma bir şey eklemiş. Oluyor arada :)

Minic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eklentiyi İndirme Linki Koysaydınız Makbüle Gecerdi.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Eklentiyi İndirme Linki Koysaydınız Makbüle Gecerdi.

direk panelden indirebilirsin wp-admin > eklentiler > yeni ekle > SEO SearchTerms Tagging 2 ara zaten çıkacaktır karşına eklentiyi kur aktif et sonra eifin dediklerini yaparsın kolay gelsin...

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Eklentiyi indirip şöyle bir göz attım. Gerçekten harika bir eklentiymiş. Aranan kelimeleri eklemekle kalmıyor, hangi içeriklere google tarafından hiç ziyaretçi göndermemişse onlarıda listeleyebiliyor.

baba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok başarılı bir eklenti, çok teşekkürler.

freddie80

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google adsense veya direk google aramalar tarafından ban ihtimali varmı?

ganamos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir eklenti.Bazı sitelerimde deneme amaçlı kullanmaya başlıyorum.
yalnız;
Plugin dosyasını editleyin: searchterms-tagging-2/searchterms-tagging2.php
define('PK_WATERMARK','<!-- Buraya kendi adresinizi yazın -->'); (not: o kısımda search term tagging gibi birşeyler yazıyordu, editlediğim için tam hatırlamıyorum, sanırım eklenti adıydı) Başka footprintler de olabilir.

('PK_WATERMARK',' bunu bulamadım dosyada.bilgisi olan varmı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5