İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hitler yine kafayı yedi :@

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Ben hitleri arttırmaya çalıştıkca düşüyor :mad: 3 aylık site hiç günlük hit 100 ü geçemedi hatta son 3 gündür 20-50 arası dalgalanmamıdır filtremidir bir senede insanın başına 10000000000000 defamı geliyor bu ya :mad:

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sayyac kullanıyorsan ondan kaynaklanıyor arkadaşım bende sinirlenmiş durumdayım şuan -'lere bile geldi yani :mad:

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
hayır sayyactan kaynaklanmıyor benimki zaten 3 tane istatistik aracı kullanıyorum üçündede az gözüküyor. hitler gerçekten düşmüş benim sitenin. çünkü 3 gündür satışta olmuyor blogdan :'( OF YA ilk fırsatta 10 tane site açıp hepsinin hitini arttıracağm biri filtreye girse 9 tanesi yedekte durur

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kişisel siteyi kurduğumda 3.gün 100 1.haftasında da 600 olmuştu ama uzun süredir bişey yazmıyorum günlük gene en az 100 felan.. aktif değilse siten düşmüştür istatistiklerin. aktifim diyosan sayacını değiştir bi de öyle dene.

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
ben kişisel siteyi kurduğumda 3.gün 100 1.haftasında da 600 olmuştu ama uzun süredir bişey yazmıyorum günlük gene en az 100 felan.. aktif değilse siten düşmüştür istatistiklerin. aktifim diyosan sayacını değiştir bi de öyle dene.

siteye hergün içerik girerim günde 8 içerik girdiğimde oldu 3 ayda alexa rank 1milyonlara düştü sitedeki tüm başlıklarımdaki keywordslerin milyonlarca rakibi var ama nedense hitler bir türlü istediğim seviyeye gelmedi hatta sık sık düşüş yaşadım

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
hayır sayyactan kaynaklanmıyor benimki zaten 3 tane istatistik aracı kullanıyorum üçündede az gözüküyor. hitler gerçekten düşmüş benim sitenin. çünkü 3 gündür satışta olmuyor blogdan :'( OF YA ilk fırsatta 10 tane site açıp hepsinin hitini arttıracağm biri filtreye girse 9 tanesi yedekte durur

Çoğu sayaç kafayı yedi 1. sayyaç 2. flash counter 1-2 sayaç daha var sanırım.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Googlede bu sıralar çalışma var ondanda kaynaklanabiliyor olabilir başka google tarafından sorunu olan varmı -
buda olmassa ziyaretcilerin bişeyi beğenmedi o zaman:)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Google'dan beslenen bir site ise ve hitleri düşüyorsa önemli arama sorgularında sıralama kaybediyor anlamına geliyor. wm tools dan bu arama sorgularını tespit edip düşüş nedenlerini inceleyebilirsin.

Kelimeler nadiren gündemden düşme vs gibi farklı nedenlerde dolayı sıralama kaybetseler de, bir sitenin çok sayıda sayfası sıralama kaybetmişse bu güncel bir filtreye takılmış olabileceği ihtimalini akla getiriyor.

Yeni güncellemelerden sonra herkes "özgün", "özgün" diye bağırsa da Google "siteniz özgün olursa ilk başta çıkar" diye bir şey söylemiyor. Bu aralar oldukça fazla kalite konusuna takmış durumda. Kalite istiyor, başka şeyler de istiyor...

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Benim PR3 Ama Hit Yerlerde Ey Google Madem Hitimi Azalttın Neden PR Verdin Çok Saçma Bi Olay Benim Site PR 3 İse Diğer Forumlar PR9 Falan Olmalı Yani :D Not İnfosuda Var Sitemin Fake Değil Yani

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
tüm kelimelerde girdiğim tüm başlıklarda rekabet olmasına rağmen googleda hep iyi sıralardayım şu anda da öyle gözüküyor ama yine son 2 gündür hit yok denecek kadar az çok ilginç bir durum ya :( 3 tanede ayrı ayrı istatistik aracı kullanıyorum hepsinde az hit

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5