İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hitler:)

H

hEarmE

Misafir
arkadaşlar merak ettiğim bir şey var yeni açtığınız sitelere nasıl hit sağlıyorsunuz? toplist demeyin çünkü türkiyede adamakıllı birkaç tane var,arama motorları da demeyin çünkü yeni bir site için hiçbir işe yaramazlar.Link değişimi ise hangi sitelerle? YA da iyi banner değişim ağı filan biliyor musun?? bir de banner yapacak birkaç ark.a ihtiyacım var [email protected]'a mail atabilirler konu ile ilgili....

K

kaya_usa

Misafir
Oldukca guzel bir konu. Tartisilmaya musait. Yeni fikirlere acik.

Benim sahsi kanaatim banner degisim programlari ile sitelerimizi birbirine linklemektir. Bunun icin usaturk.net sitesinde bir calisma yapiyoruz. Illa ki koskocaman banner'larla olsun demiyoruz. Hem goze hitap eden hem de iyi yerlestirilmis banner lar ile yapilmali.

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence maillist ile çok ziyaretçi çekersin

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az hitili ziyaretçileri olan toplistlere ekle siteni

L

levocan

Misafir
Selamlar;
İlgin için teşekkür ederim..
Bu tip toplistlere bir kac ornek verebilirmisin?

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin sitenin hitlerini bilsem iyi olurdu

sana turkbox.com u tavsiye ederim en fazla o gönderiyor.

ve sana bir tavsiye daha toplist eğer tekil hit tutmuyorsa onun bannerinin yükseklik ve genişliğini küçülterek sayfaların alt kısımlarına 10 20 tane koy böylece bir girişte 20 hit almış olursun bunu her sayfaya yap ama tekil hit tutmuyorsa

bu çok işe yarar ben yaptım açıkçası ok.

L

levocan

Misafir
selamlar;
Sitemin gunluk tekil hiti 40-50 arasında
turkbox.com a simdi bakıyorum
Tesekkur ederim.

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istersen benim toplistimede ekle

yeni açtım daha çok az ziyaretçi var ama yakında çoğaltacam inşallah

iyi günler

www.hitr.gen.ms

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5