İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hitlerim tepetaklak

yemre_61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mrb normalde ziyaretçi sayısı 800-bin civarı son 3 gündür 250 göremez olduhele bügün 150 anca olur normal mi bu ??

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
pardon ama 800.000 den mi bahsediyorsunuz?
hadi bahsettiniz diyelim 150.000 lik bi ziyarette azımsanacak bi durum değil,
ayrıca tüm hitlerimizin kaynağı google olduğundan bunun cevabını yine kendisi verebilir, belli başlı bilinmişlikler var, mesela son bilinmişlik caffein algoritması, bizi ve sitelerimizi tepetakla eden şey tam olarak budur diyemeyiz ama %80 inden fazla yine ondandır, geri kalanda sizin hatanızdır.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
pardon ama 800.000 den mi bahsediyorsunuz?
hadi bahsettiniz diyelim 150.000 lik bi ziyarette azımsanacak bi durum değil,
ayrıca tüm hitlerimizin kaynağı google olduğundan bunun cevabını yine kendisi verebilir, belli başlı bilinmişlikler var, mesela son bilinmişlik caffein algoritması, bizi ve sitelerimizi tepetakla eden şey tam olarak budur diyemeyiz ama %80 inden fazla yine ondandır, geri kalanda sizin hatanızdır.

800 ile 1000 arası demek istenmiş diye düşünüyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sanmam ya, wordpress bildiği yoldan şaşmaz taaaki bi kaç milyon dolara satılana kadar
yarın gazete dergilerde okursak şaşırmayın

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
biliyorum bu maili hatta koyacaktım foruma biraz eski haber sandım eklemedim, wordpressin ms için uygulamaya sokacağı sistem bence farklı, sipaces.live.com üzerinden alınabilen bişey olacak, aynı blogger.com üzerinden alınan blogspot.com bloglarında olduğu gibi...
indirilebilen wordpress te hiç bir değişiklik olmayacak,

yemre_61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sadece 800 1k arası:) ayrıca site world press değil

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
3 gündür bir sitemde bende bu problemi yaşıyorum daha önceki tecrübelerime dayanarak söylüyorum 1 hafta sonunda düzelecektir düzelmezse zaten birdaha eski hitinizi alamazsınız.

izletbana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun bir çok nedeni olabilir örneğin çok yararlı gibi gördüğünüz backlinkleri hitinizle doğru orantılı kasmazsanız siteniz ansızın düşüşe geçebilir. Bir başka örnekse siz farkında olmadan siteniz sandbox veya karalisteye düşmüş olabilir. Sitenizi google webmaster tools kullanarak google bot gibi tarayarak hataların oluşturduğunuz sayfalardan kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederim.

R

RadoyNet

Misafir
eğer hitlerinizi sayyac.com üzerinden kontrol ediyorsanız, sayyac taki problem nedeniylede eksik sayabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5