İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hitlerimi Naıl Yükseltebilirim ?

GsliKahraman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uşak ili haber sitemiz var haberleri diğer sitelerden alıntı şekilde ekliyoruz maalesef Hitlerimiz çok düşük bir ara 50 ye kadar arttığı oldu ama hosttan kaynaklı kesilmeler yüzünden onları kaybettik..
wmaraci sitesinden aldığım bilgiler şu şekilde :

http://www.cadde64.com - 01.11.2011 Tarihli Site Analiz Raporu:

Google Pagerank: 0
Google Indexi: 206
Google Görsel Indexi: 75
Google Backlink: 0
Alexa Dünya Sırası: 16.813.849
Alexa Ülke Sırası: 0
Alexa Backlink: 10
Yahoo Indexi: 9
Yandex Indexi: 168
Bing Index: 1
Dmoz Kaydı: yok
Domain Yaşı: 0 yıl 4 ay
Site Lokasyonu: Birleşik Krallık
Detaylı Bilgi: http://wmaraci.com/detayli-bilgi?url=http://www.cadde64.com
Hızlı Sorgulama: http://wmaraci.com/?url=http://www.cadde64.com

Sitemiz Joomla 1.5
Seo kurulu google sitemap gönderdim link değişimi yaptım alexa kaydımız var..Toplistlere kaydımız var ama hitlerim düşük..Google Webmasters toolsta kaydımız var.. alexa sıralamamız bir ara 800k ya kadar düştü şimdi 16 m de :kızdım:
Host kesintileri saolsun :mad:
Ne yapabilirim?
Hitleri nasıl artırabilirim ?
Uzman arkadaşlardan yardımlar bekliyorum saygılarımla..
Şimdiden teşekkürler..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
paran varsa hitin de var demektir
bu herşeyi açıklar ama insanın bir de azmi vardır
ücretsiz tanıtım yazıları yayınlatabilirsin, biyerlerde sürekli siten ile alakalı konular girebilirsin, eğer anlıyorsan türkçeleştirdiğin wordpress teması olsun, joomla tema olsun bunları tema dizinlerine gönderebilirsin, yasal oyun ve programları tanıtabilirsin, hit için herşey yapılabilir ama ilk satırlarda dediğim gibi azimli olmak zorundasın
ve o temayı değiştirebilirsin

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Güncel olayları ekle sitene. Ücretsiz blog servislerinden birkaç blog açıp sitendeki içerikleri paylaş ve devamı diyerek link ver sitendeki içeriğine. Hem hit sağlar bu sana hemde siten dışardan backlink sağlamış olur ve zamanla hem indexlenme hızın artar hemde içeriklerinin arama motorlarında sıralamaları yükselir.

Bunlar ilk başta yeter zaten zamanla sen değişik şeyler denersin. Bu işler deneme yanılma yöntemiyle tecrübe kazanılarak yapılıyor.

Birde sitende dizi tanıtımları yap. Ve dizileri konu alan yabancı forumlar vardır genelde bunları kolaylıkla araştırırsan bulursun. O forumlarda herhangi bir dizinin baş rol oyuncularından ( bayan olması daha fazla yararlı olur ) birinin biyografisini veya resimlerini paylaşarak sitene link verebilirsin.

GsliKahraman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitede haber yayını yaptığımdan pek farklı konular eklemek mümkün olmuyor ki :S

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Günlük 1k 1 TL
Günlük 5k 5 TL şeklinde hit gönderebilirim size isterseniz :)

300k tekil hite kadar gönderebilirim günlük bu şekilde şuan için para yatiramam diyorsanızda size nacize tavsiyem bloglara link kasın imleme siteleri vs olabilir yeni içerikler girin birazda sabredin..

GsliKahraman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hımm teşekkürler..
Dediğiniz gibi şuan için para yatıramam ama sizi arkadaş listeme ekleyeyim böyle bir hizmet lazım olduğunda başvururum güzel hizmet :D

Dediklerinizi dikkate alacağım..

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben teşekkür ederim umarım sitenizi istediginiz yerlere getirirsiniz :)

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benim bir mizah sitem var şu anda yapım aşamasında, onun ziyaretçi çoğunluğunun büyük kısmını şehir reklamcılığı ile sağladım. Stüdyoda düşünürken ilan şeklinde sokaklara reklam asmak geldi aklımıza. Rastlamışsınızdır yollarda büyük ihtimal alttan koparmalı telefon numarası yazan reklam şeklini. Bizde onu ilan şeklinde yapıp koparılacak kısıma site adresini yazdık. Gayette ilgi topladı ve ziyaretçiler tavan yaptı. Siz birde ilçe için yapacağınız için yayması ve tanıtması daha kolay olur bu şekilde. Ziyaretçiler geldiğinde geriside gelecektir zaten, bol hitler...

GsliKahraman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bir mizah sitem var şu anda yapım aşamasında, onun ziyaretçi çoğunluğunun büyük kısmını şehir reklamcılığı ile sağladım. Stüdyoda düşünürken ilan şeklinde sokaklara reklam asmak geldi aklımıza. Rastlamışsınızdır yollarda büyük ihtimal alttan koparmalı telefon numarası yazan reklam şeklini. Bizde onu ilan şeklinde yapıp koparılacak kısıma site adresini yazdık. Gayette ilgi topladı ve ziyaretçiler tavan yaptı. Siz birde ilçe için yapacağınız için yayması ve tanıtması daha kolay olur bu şekilde. Ziyaretçiler geldiğinde geriside gelecektir zaten, bol hitler...

teşekkürler..
Bunu diğer arkadaşada anlatayım olabilir güzel fikirmiş :D
Peki ilan astığınız ilin ilçenin belediyesi görevlisi vs bi soru çıkaran olmadı mı size karşı?

guneydesign

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence de çok başarılı bir yöntem aslında denemek lazım ayrıca belediyenin sorun çıkaracağını da sanmıyorum

metindemirr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılarınız genellikle size ait özgün yazılar olup, kopyala yapıştır şeklindeki alıntı yazılara girmezseniz, yükselişiniz daha hızlı olur. Bunun dışında SEo optimizasyonu ile ilgili alacağınız bilgiler ve yardımlar mutlaka işinizi kolaylaştıracaktır. Örnek SEO dosyasınız buradan indirebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5