İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hitli, gelirli satılık site - Reklam hesaplarıyla birlikte

linelywolf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: http://premium-link-generatorrrr.blogspot.com
Site için istenen fiyat: 150 TL (Pazarlık payı var.)
Sitenin aylık getirisi: +50 tl
Sitenin açılış tarihi: 264 günlük.
Kategori, sitenin içeriği nedir: Premium link çevirici siteleri paylaşımı.
Günlük hit sayısı: +500
Ziyaretçi kaynağı: Google
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: sınırlama yok
Hosting dahil midir: blogger
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: evet blogger ve profesyonel seo çalışması yapılan teması.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

Not:Öncelikle siteyi ihtiyaçtan dolayı sattığımı belirtmek isterim, site toplam 49.000 küsür hit almıştır, siteye toplam 17 yazı yazılmıştır ve 107 google index i vede 13 google görsel index i almıştır, haftadan haftaya yazı ekleseniz bile site ayaktadır ama siz 2-3 güne yada günden güne düzenli bir şekilde eklerseniz sitenin seo alt yapısı güçlü olduğundan, site şaha kalkacaktır öncede 5 tane anahtar kelimelerde ilk sayfada premium link generator siteleri açtım vede sattım bu işin inceliklerini satın alan arkadaşa anlatacağım, hit ve gelir kanıtları vede sitenin yayın şablonlarını Teamviewer programı ile gösterebilirim, ödeme yolu banka havalesidir alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun..

İletişim Bilgileri:​
Forumda olanlar için: Pm atabilirsiniz.
Forumda olmayanlar için:
Mail: [email protected]
Facebook: facebook.com/goleyci

Hit Bilgileri:
zbGSTD.png

iGB6UV.png

Keyword kelime bilgileri: (Benzer kelimeleri kendiniz arayabilirsiniz.)
KDNTmF.png

9sphgM.png

Gelir Bilgileri:
u32Hxn.png

KHgZrp.png

uNGAuA.png

KKYWIC.png

creative1997

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum bloggerdaki hit çogul gösterimdir sayacdakini yazın bence birde 3 ayda bir 50 tl yatmış aylık 50 tl getirisi olmuyor öyle, 3 ayda oluyor yanlış bilgilendirme olmasın diye yazdım konu baltalamak değil amacım, iyi satışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5