İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[email protected]'un hitmp3tr.com ile ilgisi yok.

H

hitmp3tr_com

Misafir
arkadaşlar msnde şerefsizin teki ben hitmp3tr adminiyim diye dolaşıyo sanırım milletten para istiyo uyarmadı demeyin benimle en ufak ilgisi yok.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
way serefsiz, piyasa iice bozuldu artık ya!!!

bu arada ii akıl etmiş köftehor, ya bu milletin aklı hep böle şeylere mi çalısacak??!!

iiki uyardın kimbilir kac kisinin canını yakmayı hesaplıyordu

H

hitmp3tr_com

Misafir
ya sorma bugün biri geldi ben msn için mail istiyom dedi sonu hitmp3tr.com olsun diyo. dedimki vermiyorum çocuk dediki diğer admin yolladı beni o veremiyomuş siz verecekmişsiniz. :)

Abi şaşırdım kim dedim o admin adresini verdi. konuştuk adamla özür diliyo allam ya

bi ara birisi istemişti gene. ne için istiyon dedim adam mp3 satıcam onla diyo :) veremem dedim diyoki seninde reklamın olur :) msnden mp3 satıcakmış komediye baksana. allah bilir reklam vs. diye milleti kandıracak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5