İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hizli Adsense Onayi!

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaslar..

Bir cok arkadasimiz hala adsense yayincisi olamamakta.Bunlardan bir kismi para karsiligi adsense hesaplari satin almakta bir kismida blogger ve benzeri sistemleri kullanarak kopya (copy) iceriklerle blog acip basvuru yapmaktalar.
Bazilari onaylata biliyor ama bazi arkadaslar ise bir türlü basaramiyor.

Bunun en kolay yollarindan bir tanesi:

Gmail veya hotmail gibi benzeri mail adreslerinizle degilde kendi siteniz üzerinden mail adresi acarak daha cabuk onay alabilirsiniz.

Anlayamayan arkadaslarimiz icin Örnegin:

iyinet.com adresine sahipsiniz.

kendinize hostinginizden bir mail hesabi aciyorsunuz...

[email protected] ve benzeri gibi.Sonra bu adresten https://www.google.com/adsense/g-app-single-1?hl=tr basvuru formunu eksiksiz dolduruyoruz. ve mail adresi olarak kendi siteniz üzerinden acmis oldugunuz ([email protected] bu örnektir kendi site adresinizi yazin) mail adresimizi yaziyoruz ve formu tamamlayip yolluyoruz.

Mail adresinize giriyorsunuz [email protected] Adsense adresinden gelen mail'i acip onaylamak icin linke tikliyoruz. Bir kac saat sonra Adsense basvurunuz onaylandi diye mail' geliyor.

Arkadaslar anlatim sekli biraz kaba taslak oldu bu yüzden kusuruma bakmayin.

Önemli NOT: Adsense' ye basvuru yapmadan önce site iceriginizin adsense yayincilik kurallarina uygun olup olmadigina dikkat edin lütfen!

Iyi yayinlamalar bir baska adsense alimi daha var onuda eklerim bu yaziya.

Kolay gelsin.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İlginç bir bilgi, pek sanmıyorum mail adresi ile bir ilgisi olduğunu onayın. Sonunda site yetersiz ise hertürlü onay alamıyacaktır.

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlginç bir bilgi, pek sanmıyorum mail adresi ile bir ilgisi olduğunu onayın. Sonunda site yetersiz ise hertürlü onay alamıyacaktır.

bir bilgiyi paylasmadan önce defalarca denerim daha sonra paylasmak istersem paylasirim.

Haklisiniz ilginc Googla amca kendi mail adresi olan Gmail dururken neden buna daha cabul onay veriyor bende anlamis degilim ama öyle bu sekilde 12 adet adsense hesabi aldim.

Bir digeri ise youtube benzeri blogcu gibi anlasmali video ve resim paylasimi yaparak adsense hesap alimida mevcut onuda daha sonra anlatirim.

Hic site ve blogger kullanici olmadan'da o adreste sadece video ve müzik resim gibi benzeri seyleri paylasak adsense hesabinizi hem onaylatiyor hemde ordaki tiklamalarla para kazana biliyorsunuz.

yazim hatalarim olabilir bu yüzden kusurum olursa affola 10 saat calismanin ve ardindan uyuyamazligin verdigi rahatsizliktan kaynaklanan hatalardir.

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
youtube'e takilmiyorum hic arastirmadimda o konu hakkinda bir bilgi veremem.

benim bahsetmis oldugum site baska bir site youtubeyi örnek olarak yazmistim.

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Hesap onaylanması benim en geç 1 gün olmuştu ve gmail üzerindendi bana kalırsa site mailleri fark eden bir şey değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5