Hızlı Backlink İndexleyici - Arama Motoru Backlinklerinizi Hızlı İndexlesin

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
16 Kasım 2008
Mesajlar
530
Reaction score
21
Konum
istanbul
Bugün güzel bir SEO yardımcı platformundan bahsedeceğim. Çeşitli sitelerden almış olduğunuz ve indexlenebilir veya arama motorlarının dizinlerine eklediği bir backlink çeşidiniz varsa aşağıdaki platform yardımıyla daha hızlı index almasını sağlayabilirsiniz.

Instant Link Indexer

1.JPG


Oldukça basit bir yapısı var. Tek yapmanız gereken doğru bir şekilde kullanmanızdır. Örneğin 100 adet tanıtım yazısı backlinki aldınız. (Bu arada Google News kayıtlı siteler için bu servise gerek yoktur. Zaten hızlı index almaktadırlar. Bu bir çeşit gelişmiş bir ping servisidir.)

Almış olduğunuz backlinklerin bazen index alması uzun sürebilmektedir veya hiç index almadıkları için arama motoru tarafından görünürlüğü ve sitenizin otorite puanına veya arama motoru sıralamasına etkisi olamamaktadır. Bu anlamda bu servis ile özellikle drip-feed yani yavaş yavaş indexleme özelliği ile hem arama motorlarından olası gelecek cezayı önlemiş oluyorsunuz hem de organik bir yükselme trendine girmiş oluyorsunuz.

API servisi de olduğundan çeşitli toollara da desteği var.

3.JPG


http: instantlinkindexer.com/

Bu makale kaynağı:

https:ercanatay.com/2019/03/hizli-backlink-indexleyici.html
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst