İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hızlı index, ilk sayfalarda görünüm

aradinmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sitemin sayısal değerlerinden çok google dostu olmasını seviyorum. Bu herkesin isteyeceği bir şey.
Sayısal veriler:
Site yaşı: 2
PR: 2
Alexa: 1m
Tür: Dağıtılabilir program indirme. (Kesinlikle ***** değil).
Forum: .../forum şeklinde. Program sorunları, teknoloji, webmaster gibi bölümlerden oluşuyor.
Üye Sayısı: 1500+
Google özelliği: Eklediğim program, konu veya forum konusu en geç 3-4 gün içinde google 1. veya 2. sayfada çıkması. (bunu siz teyit edebilirsiniz)
Konunun açılış amacı:
Ayrıca 1 aylık tanıtım yazısı alan her kes için sınırsız süreli forumda tanıtım yazısı hediye. (Özelliği her sitenin tanıtım yazısı yapılmaması. Sadece ücretli tanıtım yazısı yapılıyor.) Ayrıca Yazılan yazılar sitenin facebook ve twitter sayfalarında otomatik yayınlanıyor.
2. Reklam almak. İstenilen ebatlarda ve yerde. Tercih size bırakılır. (yere ve boyuta göre ücret değişir)
3. Footer kısmında link çıkışı. Her sayfada görünür. Aylık 20 TL.
4. PR 3 Eğitim Forumu 6 yaşında reklam ve link seçenekleri için iletişime geçiniz.

Site adresi ve iletişim bilgileri için PM gönderin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5