İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hızlı Üye Toplamanın En Iyi yolu - Karsılıklı Video Paylaşımı...

nefretten

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar en hizli üye toplama yöntemi bildiginiz gibi bolbol video yüklemek.Ve üyelerin bu videolari paylasmasini saglamak..

Eger videolari karsilikli yayinlarsak hayran sayisi cok kisa sürede tavan yapar..

Karsilikli video paylasmak isteyenler sayfalarinin büyüklüklerini buraya yazsinlar..

Geriye kalan kismi PM yoluyla kendi aramizda hallederiz..

Benim hayran sayisi: 6 k

Icerik: Dizi

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bence Not paylaşımıda aynıdır çünkü onu paylaşanlarda çok olur ki not yazmak daha kolaydır 9 k bir sayfam vardı 5 günde 9.5 k oldu :D

FatihK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar en hizli üye toplama yöntemi bildiginiz gibi bolbol video yüklemek.Ve üyelerin bu videolari paylasmasini saglamak..

Eger videolari karsilikli yayinlarsak hayran sayisi cok kisa sürede tavan yapar..

Karsilikli video paylasmak isteyenler sayfalarinin büyüklüklerini buraya yazsinlar..

Geriye kalan kismi PM yoluyla kendi aramizda hallederiz..

Benim hayran sayisi: 6 k

Icerik: Dizi
Sayfa linkini alabilir miyim?

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.5k var düşünürsen bağlantı değişimi yapalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi