Hızlı Ve Etkili Kilo Verdiren Besinler

Msnr

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Şubat 2016
Mesajlar
396
Reaction score
0
Konum
Elazığ
Kilo vermek için illa zorla sevmediğiniz besinleri tüketmek zorunda değilsinizdir. Aslında oldukça sevdiğiniz ve herkesin mutfağında bulunan bu besinler kilo vermekte bire bir.

Tarçın

Kan şekeri seviyenizi düzenleyerek, tatlı isteğini minimuma düşürür ve tokluk hissi verir. Bu sayede kilo kontrolüne yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda da sindirim sistemine çok faydası bulunmaktadır.

bu-besinler-kilo-vermeye-yardimci-6675180.jpeg


Acı Biber

Vücudu ısındırarak, terlemesini ve kalori yakmasına da yardımcı olduğu için kilo vermede etkilidir. Ayrıca iştahı azaltarak atıştırma isteğini de azaltır.

bu-besinler-kilo-vermeye-yardimci-6675182.jpeg


Kinoa

Pilav ya da makarnayı çok tüketiyor iseniz bunların yerine koyabileceğiniz harika bir besin. Aslında bir tohum olan bu besinin karbonhidrat oranı düşük, protein oranı ise yüksektir. İçerdiği minarelerle oldukça da besleyici olan bu besin, kan şekeri seviyesini de düzenleyerek yağ depolanmasını azaltır.

bu-besinler-kilo-vermeye-yardimci-6675183.jpeg


Kahve

Kahve vücudun metabolizmasını %3-11 oranında yükselterek kilo kaybına da yardımcı olur. Yağ yakımını ve fiziksel performansı da arttırır.

bu-besinler-kilo-vermeye-yardimci-6675184.jpeg


Yeşil Çay

Güçlü bir antioksidan olan yeşil çay metabolizmayı hızlandırmakta bire birdir. Yağ yakımına yardımcıdır, enerji verir.

bu-besinler-kilo-vermeye-yardimci-6675185.jpeg


Yumurta

Yumurta sarısı en besleyici besinlerden bir tanesidir. Protein kaynağı olduğu için insanı tok tutar.

bu-besinler-kilo-vermeye-yardimci-6675186.jpeg


Kahverengi Pirinç

Beyaz pirinçten ziyade kahverengi pirinç tercih etmek daha sağlıklı bir yöntemdir. Lif ve protein kaynağından dolayı kan şekerini de dengelemektedir.

bu-besinler-kilo-vermeye-yardimci-6675187.jpeg


Badem

İçerdiği mineral ve vitaminler ile oldukça besleyicidir. Sağlıklı yağlar bakımından da zengin olduğu için protein kaynağı içerir ve tok tutar.

bu-besinler-kilo-vermeye-yardimci-6675188.jpeg


Kaynak

 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst