İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hızlı ve Öfkeli 5 - Fast and Furious 5 - Fast Five

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ahanda youtube' ta dolanırkene karşıma çıktı, zat-ı muhterem süper otomobillerin ve o enfes motor seslerinin olduğu sinema filmi.. Adamlar 5.seriyi çekiyorlar, güzel atraksiyon sahneler var..
bu sefer olaylar brezilya'da geçecek :ıslık::kızdım::şekil:

http://www.youtube.com/watch?v=tPZfa7bZzF4

batuhankaralar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fragmandaki sahneler daha önce verilmişti ama fragman yoktu.güzel olmuş sanırım bu filmin sonunu tokyo drifte bağlayacaklar veya 6.film tokyo driftle bağlantılı olacak çünkü han daha ölmemiş ve buda benim dediğim şeylerin olabileceğini kanıtlıyor.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@batuhankaralar

katiliyorum seri cok guzel oluyor klasik bir uclemenin ardindan 3.seriyi son film olarak gosterecekler ve seri ne zaman biter bilinmez cunku bir ekol oldu...
bknz. elm sokaginda kabus surekli ayni senaryo ama teknoloji ye gore surekli yeni sinerji olarak tekrar tekrar cekiliyor..

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadaşlar yapmayın etmeyin.. o han değil ki ?? han en son arabanın içinde yandı bitti kül oldu.. bence kardeşi falandır o :D

batuhankaralar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yapmayın etmeyin.. o han değil ki ?? han en son arabanın içinde yandı bitti kül oldu.. bence kardeşi falandır o :D

arkadaşım 4.film zaten tokyo driftin öncesini gösteriyordu tahminim 5.sinin konusu da tokyo driftten önce olacak ve filmin final kısmında Brezilya'dan Japonya'ya gidecekler ve 6.film Tokyo Drift ile alakalı olacak(ben sonunu böyle bağladım tamamen kendi düşüncem).Dikkat ederseniz Dominic Tokyo Drift'in sonunda shan ile drift yarışı yapmak için pistteydi.Belki 6.film oradan devam eder...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5