İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hızlı ve Öfkeli 6 HD Trailer

Kungiman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FAST-AND-FURIOUS-6.jpg

Hemen hemen tüm sinemaseverlerin yakından takip ettiği serilerden olan Hızlı ve Öfkeli (Fast and Furious) en son 6. serisi ile Mayıs 2013 de Türkiye’dede yayına girecek.

İlk filmin ardından tam 12 sene geçmesine rağmen konu ve seriler devam ediyor. Unutmadan ilki 2001 yılında yayınlanan film 6. serisiyle 12 senesini tamamlamış oluyor.

Kaynak : Hızlı ve Öfkeli 6 : 24 Mayıs’ta Türkiye’de yayınlanacak

onder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaş kendi sitesine çakma fraglan koymuş, orjinali bu
[video=youtube;PcYtsKhnXcE]http://www.youtube.com/watch?v=PcYtsKhnXcE[/video]

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Need For Speed diye bir oyun vardı (ilk çıktığı zamanlar), belki hala vardır, onun filmi diye izledim
1, 2, 3, 4, 5 ...
Yeter gari!
Araba yarışından çıktı, işi para kazanmaya döktüler.
Oysa ki oyunda bir drift yapmayı bile öğrenemedim...

Mecburen izleyeceğiz bunu da!

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Fragman çok başarılı, artık arabalar kesmemiş tank, uçak falan olaylarına da girilmiş.

onder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
5. filmde zaten cılkını çıkarmışlardı... dahada yüksek bir aksiyon olmasa film beklentileri karşılamazdı. 7 olacaksa çok merak edeceğim, başka ne araç kaldıki kullanmadıkları. uzay mekiği?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito