chat ege.net

Hock Tekniği (Yöntemi) İle Kaşık Bükme

Psilocybn

Onaylı Üye
Katılım
28 Ağu 2012
Mesajlar
168
Yaş
29
Konum
İstanbul
Merhaba arkadaşlar bugün size hock tekniği (metodu) ile kaşık bükmeyi anlatıcağım. Bu yöntemde diğer yöntemler gibi imajineye(hayal gücünüze) dayalıdır.
Öncelikle; yapabilirmiyim, acaba olurmu, ya olmassa düşüncelerini zihninizden atın. İnsan istedikten sonra Allahın o insana yapabileceği şeyleri verdiği sınırlar çerçevesinde herşeyi yapabilir. Bu yüzden eğer saplandığınız olumsuzluklardan (ben yapamam, benim buna gücüm yetmez, benim gibi biri (kendini küçümseme duygusu) böyle birşeyi yapamaz) kurtulun ve sadece yapabileceğinize inanıp gerekeni yapın evet tekniklere geçmek istiyorum. Tekniğe Geçmeden önce kaşığı 2 elinizle kavrayın yani 1 elinizle kaşığı kavrayın diğer elinizlede kaşığı kavrayan elinizi kavrayın. Neyse daha fazla uzatmadan geçiyorum tekniğe.
Teknik 1: Kaşık elinizdeyken 2 avcunuzun arasındayken elinizin alev aldığını düşünün ve alevleri içinde olan elinizin kaşığı gittikçe erittiğini,yumuşattığını düşünün. Sonra ise kaşığı güç uygulayarak bükün. Ama elinizde tam olarak yeteri kadar sıcaklığı hissetmeden kaşığı bükmeye kalkmayın. Bazıları güç ile herkes bükebilir diyebilir ama bu tekniği uygulamadan bükebilceğinizi sanmıyorum. Genede şüphe duyuyorsanız tekniği uygulamadan ve uygulayarak güç ile bükmeyi deneyip aşağıdaki resimdeki gibi yapmaya çalışın ve sonuçları karşılaştırın.
Teknik 2: Elinizin hemen ilerisinde yaklaşık (30 cm) 2 adet alev topu olduğunu düşünün ve bu alev toplarının etkili bir şekilde kollarınıza girdiğini kollarınızdanda ellerinize hatta parmaklarınıza aktığını düşünün bu alev toplarının verdiği enerjiyle parmaklarınızla kaşığı bükün.
Evet anlatımım bu kadar ben denedim oldu resimli örneği ise aşağıdadır. İyi çalışmalar, Hayırlı günler.Kaynak; http://psisik.org/hock-teknigi-yontemi-ile-kasik-bukme
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst