İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hopbom mağaza ortaklığı ücretsiz lütfen okuyun

burki81

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba öncelikle bahsedeyim bu açılmış ve 10 siteyle devam eden reklamlarıyla kazanacağımız bir site ve devamında mağazalarımızı , marketlerimizi açacaz böylelikle sizde faydalancaksınız ama 100bin kişiyi toplayıp ortak yapacağız arkadaşlar ilginizi çekip sizde üye olun sadece şuanlık üye olacaksınız ve sosyal aylaşım sitesi http://www.hopboom.com/home.php üye olup sizde üe olmanız sadece katkı sağlar yeter.

aklınıza yatmadığı bir yer olursa face sayfamızda var ordanbakabilirsiniz. siteye üye olmadanda inceleyebilirsiniz. ayrıca şuan 477 kişi ortağımız yani üye fikir paylaşımı yapıyoruz herkeste internetten para kazanmayı amaçlayan kişiler onların sayesinde makale yazarlığım gelişti satış ortaklığı yapmaya başladım. sizde bu amacıda tercih edebilirsiniz.

takıldığınız sorular ile ilgili her şeyi sorabilirsiniz. mail : [email protected]
skyp: burak.metin14 bu fikri okumayıp geçmeyin gelecekte çok güzel kazanacaksını 5000+ TL ve her geçen gün artcak gelecek dediğimizde 1sene sonra üye olduktan sonra bir şey yapmanızada gerek yok arkadaşlar

vigivan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşin doğrusu hiç bir şey anlamadım bu bir sosyal paylaşım sitesi ise biz üye olduk diye nasıl para kazanıyoruz ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5